AEW x NJPW Forbidden Door 2024 - Podsumowanie gali

Giero
Newsów: 2046

Za nami gala Forbidden Door 2024, gdzie wystąpiły przede wszystkim gwiazdy organizacji All Elite Wrestling, ale i przedstawiciele NJPW i CMLL. Wydarzenie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przedstawiamy podsumowanie tego show.

- Kyle Fletcher wygrał z Serpentico
- House of Black wygrali Fatal-Way Tag Team Match (Private Party, Tomohiro Ishii i Kyle O'Reilly oraz Gabe Kidd i Roderick Strong)
- Willow Nightingale i Tam Nakano pokonały Kris Statlander i Momo Watanabe
- Mariah May pokonała Sarayę w starciu w ramach turnieju Owena Harta
- Lucha Brothers (Penta El Zero M & Rey Fenix) i Mistico wygrali z Los Ingobernables De Japon (Yota Tsuji, Titan i Hiromu Takahashi)


Link do filmu


Same PPV rozpoczęliśmy od walki, w której MJF pokonał Hechicero.

The Elite pokonali team złożony z The Acclaimed i Hiroshiego Tanahashiego. Okada w decydującym momencie przypiął Tanahashiego.

Bryan Danielson wygrał z Shingo Takagim w ramach Owen Hart Foundation 2024 Men's Tournament. W półfinałach Danielson zawalczy z PACiem.

Toni Storm zatrzymała mistrzostwo kobiet, pokonując Minę Shirakawę na oczach Marii May. Wygląda na to, że cała historia zakończyła się happy endem - Panie na koniec się pocałowały i wspólnie opuściły arenę.

Zack Sabre Jr okazał się lepszy od Orange'a Cassidy'ego.

Hook, Katsuyori Shibata i Samoa Joe pokonali The Learning Tree oraz Jeffa Cobba. Co ciekawe, Hook pokonał Chrisa Jericho jego własnym finisherem.

Jack Perry został tym razem pełnoprawnym mistrzem TNT. Wygrał pas w sześcioosobowym Ladder Matchu, a jego rywalami byli Dante Martin, El Phantasmo, Konosuke Takeshita, Lio Rush i Mark Briscoe. Dla przypomnienia - tytuł zwakowano po kontuzji Adama Copelanda.Mercedes Mone wygrała z Stephanie Vaquer. Tym samym "CEO" jest teraz podwójną mistrzynią - zarówno w AEW TBS, jak i odzyskała pas NJPW Strong. Po walce Mone czekała jeszcze niespodzianka - powrót Britt Baker, co zwiastuje ich niedaleką konfrontację.


Za to do Japonii wraca IWGP World Heavyweight Title. Tetsuya Naito udanie zrewanżował się Jonowi Moxleyowi, odzyskując mistrzostwo po ok 2,5 miesiąca.


Najwięcej czasu poświęcono zdecydowanie na walkę wieczoru. Swerve Strickland pokonał Willa Ospreaya i obronił mistrzostwo AEW. Po drodze, oprócz wielu zwrotów akcji, nie zabrakło zamieszania między Donem Callisem a Prince'em Naną. Ostatecznie Strickland i Ospreay na koniec okazali sobie szacunek.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy