AEW Full Gear 2020 - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Za nami kolejna gala PPV organizacji All Elite Wrestling - Full Gear 2020. Poniżej podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show.

W karcie wstępnej Serena Deeb obroniła NWA Women's Championship w starciu z Allysin Kay. Po walce w ringu pojawiła się Thunder Rosa, co sugeruje jej rewanż z Deeb w najbliższym czasie.

W openerze karty głównej zobaczyliśmy walkę finałową turnieju o miano pretendenta do AEW World Title. Kenny Omega pokonał Adama Page'a po wykonaniu One Winged Angel. Panowie się nie oszczędzali, pokazując świetne kombinacje i momentami przenosząc walkę poza ring.Darby Allin niespodziewanie pokonał Cody'ego i po raz pierwszy w karierze sięgnął po AEW TNT Championship. Po walce obydwóch brutalnie zaatakowali Brian Cage i Ricky Starks.

Natomiast Hikaru Shida obroniła mistrzostwo kobiet w konfrontacji z Nylą Rose. Po tym pojedynku Vickie Guerrero... odwróciła się od Rose i bez niej udała się na zaplecze.

Po walce na wysokim poziomie zobaczyliśmy nowych AEW World Tag Team Championów. The Young Bucks pokonali FTR.
Matt Hardy pokonał Sammy'ego Guevarę w Elite Deletion Matchu.
MJF z kolei wygrał z Chrisem Jericho i tym samym dołączył do Inner Circle. W decydującym momencie Jack Hager rzucił kij baseballowy do Chrisa. Wardlow odwracał uwagę sędzi. MJF w stylu Eddiego Guerrero udał, że Jericho zaatakował go kijem, choć ten jeszcze nic nie zrobił. Następnie MJF przeszedł w roll-up i przypiął Chrisa.

W walce wieczoru Jon Moxley poddał Eddiego Kingstona w "I Quit Matchu" i obronił główny pas mistrzowski. Nie zabrakło w walce użycia drutu kolczastego czy pinezek. Po pojedynku Moxley skonfrontował się twarzą w twarz z Kennym Omegą, który jest kolejnym pretendentem do AEW World Championship.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy