AEW Dynamite: Championship Fight Night - podsumowanie

Giero
Newsów: 2005

Poniższe newsy zawierają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka AEW Dynamite: Championship Fight Night!

To oficjalne! Od jakiegoś czasu byliśmy świadkami feudu MJF'a i Bryana Danielsona. Wreszcie potwierdzono, że Panowie zmierzą się o AEW World Championship na Revolution, 5 marca. Będzie to godzinny Iron Man Match.
Podczas Dynamite Danielson, mimo wszelkich przeciwności losu, pokonał Rusha w finałowym teście i wywalczył miano pretendenta.

Link do filmu


Tymczasem sam MJF w otwarciu show poradził sobie z Konosuke Takeshitą, choć nie bez problemów. Był to eliminator do starcia o tytuł. Dla obecnego mistrza była to pierwsza walka od dwóch miesięcy. Trzeba przyznać, że MJF pokazał się z niezłej strony, choć oczywiście przy użyciu wielu klasycznych dla siebie sztuczek.

Link do filmu


The Elite ponownie obronili tytuły trios.

Link do filmu


Natomiast w walce wieczoru Dynamite dość niespodziewanie doszło do zmiany mistrzów tag team. The Gunns osiągnęli największy sukces w karierze, pokonując The Acclaimed - choć nie odbyło się bez nieczystych ruchów, jak ataki pasami mistrzowskimi.

Link do filmu


Na najbliższym Rampage zobaczymy:

* Jon Moxley, Wheeler Yuta, & Claudio Castagnoli vs. Kip Sabian and The Butcher & The Blade
* Ruby Soho vs. Marina Shafir
* Jack Perry vs. TBA
* Wypowiedź Marka Briscoe

Jon Moxley

dodane przez Giero w dniu: 09-02-2023 18:28:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy