AEW Double Or Nothing 2024 - Podsumowanie gali

Giero
Newsów: 2023

Za nami kolejna gala PPV od All Elite Wrestling - Double or Nothing 2024. Odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu w MGM Grand Garden Arena. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

Tradycyjnie na wstępie dostaliśmy PreShow - The Buy In. W trakcie zobaczyliśmy dwa pojedynki. Deonna Purrazzo pokonała Thunder Rosę, a Billy Gunn i The Acclaimed wygrali z Cage Of Agony.

Oprócz tego Tony Khan i Martha Hart przekazali ważne ogłoszenie dotyczące turniejów im. Owena Harta. Zarówno zwycięzca turnieju kobiet, jak i mężczyzn otrzymają title shoty na główne pasy mistrzowskie. O tytuły zawalczą na Wembley w Londynie, pod koniec sierpnia.

Link do filmu____________________

Na otwarcie głównej części Will Ospreay pokonał Rodericka Stronga i został nowym mistrzem International, mimo ingerencji Undisputed Kingdom.

Po tym pojedynku na arenie pojawił się Adam Cole. W trakcie jego wypowiedzi wyemitowano winietę... z której jasne stało się, że powraca MJF! Co więcej, od razu wyszedł na ring. Na początku przytulił Cole'a, ale potem wyprowadził mu Low Blow. MJF jasno zakomunikował, jakie ma intencje po powrocie i... że zostaje w AEW na dłużej.Bang Bang Gang pokonali Death Triangle i zachowali pasy trios. Toni Storm z kolei nadal jest mistrzynią kobiet po zwycięstwie nad Sereną Deeb.

Orange Cassidy wygrał z Trentem Berettą. Renee Paquette próbowała przeprowadzić wywiad z Trentem, lecz ten sfrustrowany powiedział, że ma tego "dość" i opuścił arenę.

Chris Jericho przetrwał Triple Threat Match z Hookiem i Katsuyorim Shibatą i zachował FTW Championship. Oczywiście nie obyło się bez pomocy Big Billa, ale i zaingerował Bryan Keith.

Jon Moxley pokonał Konosuke Takeshitę w eliminatorze o IWGP World Heavyweight Championship.

Adam Copeland był lepszy od Malakaia Blacka w Barbed Wire Steel Cage Matchu i obronił TNT Championship. Blackowi próbowali pomóc Brody King i Buddy Matthews... ale z odsieczą przyszedł Gangrel.


Mercedes Mone przejęła TBS Championship, udanie rewanżując się Willow Nightingale. To nie był miły wieczór dla byłej już mistrzyni, od której jeszcze odwrócili się Kris Statlander i Stokely Hathaway.


Swerve Strickland poradził sobie z ingerencjami Patriarchy i pokonał Christiana Cage'a, broniąc mistrzostwo AEW.

Anarchy in the Arena zamykało show. Jak zwykle przyniosło sporo chaosu, a ostatecznie The Elite pokonali Team AEW złożony z Darby'ego Allina, Bryana Danielsona i FTR.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy