AEW Double or Nothing 2023 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 1906

Za nami gala AEW Double or Nothing 2023. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

W części pre-show The Hardys i Hook pokonali The Gunns i Ethana Page'a. Zgodnie z ustaleniami Matt Hardy przejmuje kontrolę nad kontraktem Page'a.
_________________________________________________________

Główną część otworzył 21-osobowe Battle Royal o AEW International Championship. Orange Cassidy obronił pas, w decydującym momencie eliminując Swerve'a Stricklanda.

Adam Cole wygrał z Chrisem Jericho w Unsanctioned Matchu. Nie zabrakło bójki na linii JAS - Roderick Strong & Sabu i Britt Baker z Sarayą. Cole najpierw wymierzył finiszer rywalowi z pomocą łańcucha, a następnie obijał go, aż sędzia przerwała pojedynek.

FTR nadal są mistrzami tag team po pokonaniu Jeffa Jarretta oraz Jaya Lethala.Z kolei Wardlow obronił TNT Championship w konfrontacji z Christianem Cage'em.


Natomiast zmianę mistrzowską mieliśmy w następnym starciu. Saraya i Ruby Soho jeszcze przed walką zaatakowały Jamie Hayter, co potem wykorzystała Toni Storm i zgarnęła pas. Być może o takim przebiegu historii zdecydowały problemy zdrowotne, które miała ostatnio Hayter.


House of Black pokonali The Acclaimed i Billy'ego Gunna, utrzymując pasy trios.

Jak się okazało, nie tylko Jamie musiała pożegnać się z pasem tego wieczoru. Jade Cargill co prawda pokonała Tayę Valkyrię i na początku obroniła TBS Championship. Tuż po jednak Mark Sterling zasugerował, iż nie ma już odpowiednich rywalek dla Jade.
Wtedy na arenie pojawiła się powracająca Kris Statlander. Dość szybko rozprawiła się z Cargill i odebrała jej pas. Nie tylko przerwała długą serię bez porażek, ale i panowanie Jade trwające 509 dni.


MJF nadal jest mistrzem AEW. Pokonał w Fatal 4-Way Matchu Darby'ego Allina, Jacka Perry'ego i Sammy'ego Guevarę.A w walce wieczoru Blackpool Combat Club skwitowali rywalizację z The Elite, pokonując ich w Anarchy In The Arena. Od Elite odwróciła się kolejna osoba - Konosuke Takeshita.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy