AEW All Out 2023 - Podsumowanie gali

Giero
Newsów: 1906

Za nami gala AEW All Out 2023 w Chicago. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

Główną część poprzedziło tradycyjne "Zero Hour". Zobaczyliśmy w niej trzy walki. Adam Page triumfował w Over Budget Charity Battle Royale. Hikaru Shida, Willow Nightingale i Skye Blue pokonały Athenę, Mercedes Martinez oraz Diamante, natomiast The Acclaimed byli lepsi od Jeffa Jarretta, Satnama Singha i Jaya Lethala.

_______________________________________________________

PPV otworzyła walka o ROH Tag Team Championship. Better Than You Bay Bay zdołali obronić pasy i pokonać Dark Order.

W trakcie pojedynku wyraźnie problemy z urazem miał MJF. Co ciekawe, Samoa Joe nie czekał, aż mistrz AEW opuści arenę. ROH TV Champion wyszedł do kolejnego starcia, prowokując przy tym MJF'a i doprowadzając do ich brawlu.


Mimo tego Joe dość szybko rozprawił się z Shane'em Taylorem.

Mistrzostwo obronił również Luchasaurus, który ostatecznie pokonał Darby'ego Allina i nadal jest AEW TNT Championem. Shawn Spears i partnerzy zdołali powstrzymać Luchasaurusa i Christiana Cage'a przed kontynuacją ataku.

Miro pokonał Powerhouse'a Hobbsa, lecz ten po walce dalej go atakował. Na ratunek przybyła żona Bułgara - CJ Perry. Pomogła Miro w pozbyciu się Hobbsa z ringu, ale ten... odwrócił się od swojej żony.


Kris Statlander pokonała Ruby Soho i zachowała AEW TBS Championship.... przy ingerencji Toni Storm.

W kolejnym starciu Bryan Danielson wygrał z Rickym Starksem w strap matchu.

Link do filmu


Z kolei Claudio Castagnoli i Wheeler Yuta pokonali Eddiego Kingstona i Katsuyoriego Shibatę, a Konosuke Takeshita przechytrzył Kenny'ego Omegę.

Bullet Club Gold poradzili sobie z drużyną złożoną z FTR oraz Young Bucks.
Natomiast w walce wieczoru mieliśmy ostatecznie starcie o AEW International Championship. Jon Moxley pokonał Orange'a Cassidy'ego, zdobywając po raz pierwszy ten pas. Cassidy natomiast kończy panowanie po 326 dniach.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy