AEW All In 2023 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z gali AEW All In 2023. Wydarzenie odbyło się w niedzielę wieczorem w Londynie.

Główną część show poprzedziło Zero Hour. Otworzyli ją Jeff Jarrett i jego ekipa, próbując wyśmiewać się z Wielkiej Brytanii. Przegonili ich Paul Wight, Anthony Ogogo i Grado.

Potem przeszliśmy już do walki. Adam Cole i MJF zdołali pokonać Aussie Open i tym samym odebrali im tytuły tag team ROH. To podgrzało jeszcze atmosferę przed main eventem, gdzie w końcu Cole i MJF mieli się ze sobą zmierzyć o główny pas AEW.

Co ciekawe, na trybunach była obecna Mercedes Mone, co nawet pokazały kamery. Póki co nic nie ogłoszono w związku z jej osobą, ale może to sugerować nawiązanie relacji Mone z AEW.HOOK odzyskał FTW Championship, pokonując Jacka Perry'ego.

________________________________________________

I tym samym mogliśmy przejść do głównej karty show. W openerze CM Punk zdołał pokonać Samoa Joe i nadal ma "Real" World Championship.


Bullet Club Gold i Konosuke Takeshita pokonali Adama Page'a, Kenny'ego Omegę i Kotę Ibushiego. Warto odnotować, że to Takeshita przypiął Omegę.

FTR natomiast pokonali Young Bucks i tym samym nadal są mistrzami tag team. Bracia Jacksonowie odmówili uściśnięcia rąk po walce.Best Friends, Eddie Kingston i Penta El Zero M pokonali Blackpool Combat Club w Stadium Stampede.
To w walce kobiet mieliśmy pierwszą zmianę mistrzowską tego wieczoru. Saraya wyszła zwycięsko z Fatal 4-Wayu na oczach rodziny i bliskich. Co więcej, na ring wychodziła przy "We Will Rock You" zespołu Queen.

Sting i Darby Allin pokonali Swerve'a Stricklanda i Christiana Cage'a w Coffin Matchu. Sting i Darby także otrzymali specjalną wejściówkę przy muzyce Metalliki.

Will Ospreay przed własną publicznością pokonał Chrisa Jericho. Y2J po pojedynku odepchnął Sammy'ego Guevarę, nie chcąc jego pocieszenia. Weteran samotnie udał się na backstage, mając świadomość o swojej serii porażek.

81 035 - tyle wyniosła frekwencja, co jest oficjalnym rekordem w historii pro wrestlingu. Informację przekazał Nigel McGuinness.

Mamy nowych mistrzów trios. The Acclaimed i Billy Gunn odebrali pasy z rąk House of Black. Co ciekawe, byli mistrzowie oddali gest szacunku rywalom.


No i tym samym przeszliśmy do walki wieczoru, gdzie ponownie nie zabrakło zamieszania. Początkowo doszło do remisu, ale Adam Cole zażądał "5 dodatkowych minut", jak w poprzednim starciu z MJF'em. Ten zasugerował, że i oni i fani zasługują na coś więcej i kontynuowali pojedynek na zasadach "sudden death". Nie zabrakło znokautowania sędziów i ingerencji Rodericka Stronga. Finalnie Adam Cole jednak odrzucił pomoc swojego byłego przyjaciela, co MJF wykorzystał, zaskakując rywala Small Package'em i obronił pas.


Po ostatnim gongu jeszcze wydawało się, iż może dojść do rozpadu w relacji na linii Cole - MJF. Adam nie był chętny do celebracji z Maxwellem, a do tego Strong próbował nakręcać Cole'a do ataku na MJF'a. Ostatecznie do tego nie doszło. Mistrzowie tag team ROH wspólnie kończyli show.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy