205 Live w Full Sail - zapowiedź przeprowadzki NXT?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 115

Nabiera tempa integracja dywizji Cruiserweight z NXT. WWE oficjalnie ogłosiło, iż najbliższy odcinek programu 205 Live, flagowego programu fioletowej dywizji, po raz pierwszy w historii wyemitowany zostanie na żywo z hali Full Sail w Winter Park na Florydzie - dotychczasowym domu żółtej tygodniówki.

Decyzja ta wzbudziła szereg spekulacji dotyczących przyszłości gal NXT w dotychczasowej lokacji. Jak informowaliśmy niedawno, wśród kierownictwa federacji panuje poczucie, iż kameralne Full Sail wypada blado w zestawieniu z dużymi halami, w których odbywają się cotygodniowe tapingi konkurencyjnego AEW Dynamite, to zaś odbijać ma się na odbiorze produktu oraz jego ratingach telewizyjnych. Przenosiny 205 Live na Florydę zdają się potwierdzać te pogłoski - w przypadku wyruszenia NXT "w trasę" po Stanach (na zasadach podobnych do Raw i SmackDown), cotygodniowa gala dywizji Cruiserweight odbywająca się w Winter Park stanowiłaby swoiste zadośćuczynienie dla lokalnych fanów przez lata żywiołowo wspierających żółty brand.

Powyższą decyzję oceniać można różnie, niezaprzeczalnie jednak na przenosinach na Florydę skorzystałoby samo 205 Live. Zainteresowanie walkami dywizji odbywającymi się po tapingach SmackDown jest z tygodnia na tydzień coraz mniejsze: main event piątkowego odcinka, bardzo przyjemną dla oka walkę Raúla Mendozy z Lio Rushem, obejrzało do końca zaledwie kilkudziesięciu widzów. Można mieć pewność, że w Full Sail sytuacja taka na pewno nie miałaby miejsca.

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 05-11-2019 01:58:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy