Attitude dla Fanów

Ano Attitude dla fanów jest najnowszym przedsięwzięciem koedukacyjnym mającym na celu przybliżenie nazw choć kilku chwytów w zawodowym wrestlingu tym osobom, które takiej wiedzy nie posiadają.

Wprowadzenie

Brejver i brak pomysłów nie idą w parze. Tak więc teraz pragnę przedstawić wam najnowszy projekt na którego pomysł wpadłem wraz z majonezem zupełnie przypadkowo. Jest to najnowszy projekt który miejmy nadzieję przypadnie do gustu.

Z czym to się je?

Ano Attitude dla fanów jest najnowszym przedsięwzięciem koedukacyjnym mającym na celu przybliżenie nazw choć kilku chwytów w zawodowym wrestlingu tym osobom, które takiej wiedzy nie posiadają.

Czym jest Attitude dla fanów?

"Attitude dla fanów to nic innego jak zwykła walka z niezwykłym polskim komentarzem. Póki co tymi komentatorami jestem ja oraz KIL. Podczas komentowania walk nie zwracamy uwagi na panujące feudy i storyline`y a skupiamy się jedynie na wykonywanych ciosach bo taka jest idea tego pomysłu.

Co mogę zobaczyć w Attitude dla fanów?

Na pewno nie zobaczysz pełnych gal bo za dużo zajmują megabajtów (aczkolwiek może kiedyś). Na pewno nie zobaczysz walk które już kiedykolwiek widzieliśmy gdyż nie chcemy udawać emocji (śmiechu, zdziwienia itp. Itd. ) bo to by było najgorszym wyjściem z możliwych. Tak więc póki co będziemy się skupiać na walkach starszych, nie tak znanych, aczkolwiek na pewno zahaczymy i o Main Eventy z gal WWE.

Jak często będzie się to ukazywało?

Oczywiście będziemy starać się wydawać nowe walki jak najczęściej aczkolwiek zależy to od naszych możliwości czasowych.

dodane przez Brejver w dniu: 04-11-2008 20:35:19

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy