Zapowiedź RAW, Cena powinien przejść heel turn na WrestleManii?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 338

Newsy mogą zawierać spoilery z gali Roadblock. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Dzisiejsze RAW odbędzie się w Schottenstein Center w Columbus w Ohio. Czerwony brand w pełni ruszy z rywalizacjami w stronę Royal Rumble. Jak na razie zapowiedziana jest walka rewanżowa Big Cassa z Rusevem.

Tymczasem możliwe jest, iż w końcu zobaczymy dzisiaj na RAW Emmę w nowej odsłonie jako Emmalina. Emma zasugerowała, że bierze na celownik nową WWE RAW Women's Champion - Charlotte Flair.
Coraz częściej spekuluje się o potencjalnej walce Johna Ceny z The Undertakerem na WrestleManii 33. Jim Ross w jednej z wypowiedzi zasugerował, iż jeżeli rzeczywiście dojdzie do takiego pojedynku, Cena powinien przejść heel turn. JR argumentował to tym, że będzie to prawdopodobnie ostatnia walka Deadmana na WrestleManii i może już nie być lepszego momentu do turnu dla Ceny.

Kontuzja Zacka Rydera jest poważniejsza, niż się wydawało. Zawodnik na Twitterze poinformował, iż jego absencja może trwać około pół roku. Wiele wskazuje zatem, że nadchodząca WrestleMania go ominie.Po wygranej walce z Chrisem Jericho na Roadblock Seth Rollins jeszcze raz zasugerował, że teraz chce dorwać ostatecznie Kevina Owensa, a potem zamierza zemścić się na Triple H'u.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy