Zapowiedź NJPW G1 Climax 27

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 629

Już jutro rozpocznie się G1 Climax 27. Najważniejszy turniej organizowany przez New Japan. Weźmie w nim udział 20 wrestlerów. Zwycięzca będzie walczył o pas IWGP Heavyweight na styczniowym Wrestle Kingdom 12 w Tokyo Dome. Jeżeli najlepszy okaże się Okada i dalej będzie mistrzem, to sam sobie wybierze przeciwnika na walkę na WK12. Wrestlerzy zostali podzieleni na dwa bloki po 10 osób, które zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. Najlepsi z każdego bloku spotkają się w finale 13 sierpnia w Tokio.

Wszystkie gale będzie można na żywo obejrzeć w usłudze njpwworld.com. Kosztuje ona 999 jenów miesięcznie (około 35 złotych). Pierwsze cztery i trzy ostatnie gale będą komentowane po angielsku przez Kevina Kelly'ego i Dona Callisa. Jak podaje terminarz na portalu, jutrzejsze show będzie można obejrzeć za darmo w dwóch wersjach językowych (japońskim i angielskim). Początek o 15.00 czasu lokalnego i o 8.00 czasu polskiego.

W zeszłym roku wygrał Kenny Omega i trzeba go zaliczyć do szerokiego grona faworytów. Jak zwykle w turnieju będzie się liczył Hiroshi Tanahashi. Szanse na wygraną mają również Naito, zeszłoroczny finalista Goto i nie można zapominać o Okadzie. Największą niespodzianką jest powrót Koty Ibushiego. W lutym 2016 roku odszedł z New Japan. Od tego czasu można było go oglądać w turnieju WWE Cruiserweight Classic i na galach NXT. Kota ostatecznie nie podpisał kontraktu z WWE, a teraz będzie mógł odnieść prestiżowe zwycięstwo. Swój debiut w G1 zaliczy Anglik Zack Sabre Jr. oraz Juice Robinson. Po raz 19-ty w G1 wystąpi Yuji Nagata i jak zapowiedział, po raz ostatni. Na każdej gali zostanie rozegranych 5 pojedynków z danego bloku. Pozostali będą uczestniczyć głównie w walkach Tag Teamowych.

Kto waszym zdaniem wygra G1 Climax 27? Po prawej stronie znajduję się sonda. Na forum możecie się podzielić swoim zdaniem na temat zbliżającego się turnieju. http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?p=476475

Bloki G1 Climax 27

Prezentacja uczestników G1 Climax 27:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
Blok A:
Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Yuji Nagata
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
YOSHI-HASHI
Bad Luck Fale
Tetsuya Naito
Zack Sabre Jr.
Kota IbushiBlok B:
Satoshi Kojima
Juice Robinson
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Toru Yano
Kenny Omega
Tama Tonga
"King of Darkness" EVIL
SANADA
Minoru SuzukiNa finałowej gali 13 sierpnia Cody Rhodes i Hangman Page będą walczyli o pasy IWGP Tag Team z War Machine. Zgodnie z wydarzeniami z G1 Special Ryusuke Taguchi i Ricochet tego samego dnia będą starali się odebrać pasy IWGP Junior Tag, które obecnie posiadają Young Bucks.

Najważniejsze walki wybrane przez New Japan:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Promo otwierające gale G1 Climax 27:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Konferencja prasowa przed G1 Climax 27:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Graficzne przedstawienie godzin rozpoczęcia gal. Do czasu na zielonym tle należy dodać 1, aby uzyskać rozpoczęcie w Polsce.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Terminarz wszystkich gal G1 Climax 27:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Przeczytałem i mimo, że nie oglądam NJPW (poza WK), to okrutnie na zwycięzcę pasuje Kota Ibushi

napisane przez N!KO w dniu : 17-07-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy