WrestleMania ponownie w Nowym Orleanie, wydarzenia z RAW

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Oficjalnie potwierdzono, iż WrestleMania 34 odbędzie się w Nowym Orleanie. Tym samym największa gala roku powraca do Luizjany po czterech latach. W 2014 roku WrestleMania 30 zgromadziła ponad 75 tysięcy widzów na stadionie Superdome. W materiale wideo można zobaczyć logo WM 34.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


The Undertaker powrócił na RAW i ogłosił swój występ w tegorocznym Royal Rumble Matchu. Zapowiedział, że ponownie zamierza być w main evencie WrestleManii. Wspomniał też, iż nikt go nie kontroluje i może pojawiać się gdzie chce i kiedy chce, co oznacza, iż prawdopodobnie nie będzie miał przynależności ani do RAW, ani do SmackDown. Warto zwrócić uwagę, że w trakcie segmentu pokazano też Brauna Strowmana słuchającego przemowę "Deadmana".

Zgodnie z zapowiedziami pojawił się także Shawn Michaels, który promował premierę filmu z jego udziałem - „The Resurrection of Gavin Stone”. HBK wykluczył możliwość występu w Royal Rumble Matchu, ale zapowiedział obecność na gali, bowiem odbędzie się ona w jego rodzinnym mieście.

Z kolei występ w Royal Rumble Matchu zapowiedział były WWE World Champion - Seth Rollins.

Do karty Royal Rumble oficjalnie dodano także pojedynek pomiędzy Charlotte a Bayley o WWE RAW Women's Championship.

W main evencie RAW doszło do Handicap Matchu pomiędzy WWE United States Championem Romanem Reignsem a Chrisem Jericho i Kevinem Owensem. Y2J przypiął Reignsa, odbierając mu pas i tym samym zostając po raz pierwszy w karierze mistrzem Stanów Zjednoczonych. Może to sugerować, że na samym Royal Rumble Reigns odbierze WWE Universal Championship Kevinowi Owensowi. Co ciekawe, po tym, jak RAW zeszło z anteny, na arenie ponownie pojawił się The Undertaker, który zarówno Jericho, jak i Owensowi wykonał Chokeslam.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy