Wielki storyline w kobiecej dywizji? Kto stał za usunięciem Talking Smack z WWE Network?

Arkao
Newsów: 1007

Program Talking Smack nie został ściągnięty z WWE Network przez słabą oglądalność, jak początkowo przypuszczano. Podobno sam Vince McMahon podjął tę decyzję, twierdząc, że styl programu nie jest najlepszy w interesie firmy. Trzeba pamiętać, że osoby pojawiające się w Talking Smack miały większą elastyczność w swoich wypowiedziach.

Na tapingach turnieju Mae Young Classic pojawiła się sama Ronda Rousey, razem ze swoimi przyjaciółkami tworzącymi oryginalne 4 Horsewomen. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że może dojść do wielkiego feudu pomiędzy tą czwórką, a Charlotte, Becky Lynch, Bayley oraz Sashą Banks. Areną takiej walki byłaby oczywiście WrestleMania 34.

Podliczono, że Seth Rollins podczas swojej przygody w WWE ma jeden z gorszych bilansów walk, patrząc na zwycięstwa oraz porażki. Były WWE Champion zwyciężał 273 razy w federacji Vince'a McMahona, ale przegrywał aż 482 razy. Dla porównania - Dean Ambrose odniósł zwycięstwo 556 razy, a przegrał zaledwie 339 razy.

Wydaje się, że podpisanie pełnych kontraktów z WWE przez Kyle'a O'Reilly'ego oraz Bobby'ego Fisha jest tylko kwestią czasu. Byłe gwiazdy Ring of Honor pojawiały się już na eventach NXT, ale walczyli bez podpisanych kontraktów na wyłączność. Nie wiadomo, czy pójdą oni własnymi ścieżkami, czy powrócą do walk w drużynie.

Goldberg takes out Triple H: Raw, Sept. 15, 2003

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy