Vince McMahon wściekły na Shinsuke Nakamurę, Potencjalne składy SSM

Arkao
Newsów: 1132

Vince McMahon był wściekły na botch, jaki popełnił Shinsuke Nakamura, wykonując Suplex na Johnie Cenie podczas poprzedniego odcinka SmackDown. Wydaje się, że prezes WWE nie zatrzyma jeszcze pushu dla Japończyka, ale ten musi bardziej uważać w ringu. Przypomnijmy, że Rockstar zawalczy na gali SummerSlam z Jinderem Mahalem i spróbuje odebrać mu mistrzostwo WWE.

Pozostając w temacie azjatyckich gwiazd, na tour po Chinach oraz Japonii zostanie zabrany Tian Bing. Federacja planuje w przyszłości bardzo dużą promocję tego zawodnika, który jednak do tej pory pojawił się tylko kilka razy w NXT TV oraz zawalczył w Andre the Giant Memorial Battle Royal.

Po ogłoszeniu większości walk SummerSlam powróciły spekulacje dotyczące pojedynku AJ Stylesa z Shinsuke Nakamurą na WrestleManii 34. Pogłoski te podsycił sam United States Champion, który stwierdził, że jego wymarzoną walką jest właśnie starcie z Japończykiem w walce wieczoru najważniejszej gali roku.

Informowaliśmy już o planach na walkę Team Shane McMahon vs Team Kevin Owens na gali Survivor Series. Obecne przecieki mówią, że w składzie Kanadyjczyka znajdą się oprócz niego Jinder Mahal (jeżeli utraci pas mistrzowski WWE), Rusev oraz bracia Uso. Komisarza SmackDown mieliby wesprzeć za to Sami Zayn, Randy Orton, Tyler Breeze oraz Fandango.

FULL MATCH - The Undertaker vs Randy Orton: SummerSlam 2005 (WWE Network Exclusive)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Chyba nie wrzuciłeś linka do tej walki, albo tylko mi się nie wyświetla...

napisane przez filomatrix w dniu : 10-08-2017

Pojawia sie normalnie

napisane przez Arkao w dniu : 10-08-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy