Typy bukmacherów na Backlash, Punk wróci do wrestlingu?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 308

Już w niedzielę kolejna brandowa gala PPV dla SmackDown - Backlash. Zgodnie z najnowszymi typami bukmacherów wszelkie zmiany tytułów mistrzowskich będą traktowane raczej jako niespodzianki. Z kolei Shinsuke Nakamura w swojej debiutanckiej walce w głównym rosterze powinien pokonać Dolpha Zigglera.

Daniel Hinkles, promotor 5 Star Wrestling w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że złożył ofertę CM Punkowi, by wystąpił w jego turnieju. 128-osobowe zawody startują w czerwcu w Liverpoolu. Hinkles jest gotów zapłacić byłemu WWE Championowi nawet milion dolarów. Jednocześnie przyznał, że nie usłyszał jeszcze odpowiedzi od Brooksa.

Jak twierdzi Wrestling Observer Newsletter, zarówno WWE, jak i Mauro Ranallo nie wykluczyli ponownej współpracy w przyszłości. Jednak wątpliwa jest obecność Mauro na galach WWE w ciągu kilku następnych tygodni przez mocno napięty grafik komentatora. Dla przypomnienia - kontrakt Ranallo wygasa w sierpniu.

Kevin Owens dokładnie dwa lata temu zadebiutował na Raw. Z tej okazji podziękował Johnowi Cenie na Twitterze.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
W piątek 7 czerwca Samoa Joe i Elias Samson zadebiutują w Madison Square Garden. Na live evencie Joe zmierzy się z Sethem Rollinsem, a Samson weźmie udział w wieloosobowym tag team matchu.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy