Status Finna Balora, plany odnośnie Draftu, oglądalność SmackDown Live

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 308

Jest już raczej pewne, że Finn Balor wystąpi na WrestleManii 33. Jak wcześniej informowaliśmy, zawodnik jest zapowiadany na marcowe live eventy, a w telewizji może pojawić się już na Fastlane, ewentualnie na jednej z najbliższych gal Raw. Wciąż jednak nie ma konkretnych wieści odnośnie roli byłego Universal Championa na największej scenie ze wszystkich.

Jeżeli chodzi z kolei o plany kreatywnych po WrestleManii, to prawdopodobnie stopniowo będziemy świadkami wymian gwiazd pomiędzy Raw a SmackDown w ramach Draftu. Do tej pory głównym faworytem przenosin na Raw był AJ Styles. Z kolei na SmackDown ma przejść Roman Reigns. Ponadto w rosterze niebieskiego brandu powinniśmy w najbliższych tygodniach zobaczyć kilka debiutów zawodników z NXT, w tym dość głośno mówi się o awansie Shinsuke Nakamury.

SmackDown Live zaliczyło wzrost oglądalności w porównaniu do poprzedniego tygodnia o 6,3%. Niebieska tygodniówka zgromadziła bowiem 2.792 miliona widzów i była szóstym najchętniej oglądanym programem. Dla przypomnienia: walką wieczoru było Battle Royal o miano pretendenta do WWE Championship. Co ciekawe, to drugi wynik, jeżeli chodzi o oglądalność SmackDown w 2017 roku. Lepszą frekwencję miała tylko tygodniówka z 31 stycznia, która zgromadziła 2.817 miliona widzów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


The Rock pochwalił się na Instagramie zdjęciem z obecnym mistrzem Universal - Kevinem Owensem:

Appreciate The Champ himself, Kevin Owens stopping by "The People's Hood" to say hello. People's Hood is the nickname for my dressing rooms. We had a good laugh about the story of when I was training for my WWE comeback and title run (2012) I was training with Curt Hawkins and Joe Hennig. After our workout, me and Kurt were chopping it up about great independent wrestlers. I said "Dude I just saw this guy last night on YouTube named Kill Steen or something like that. He's amazing." Kurt said, "That's my good friend Kevin Owens". I said "We'll tell your friend he's bad ass and I hope WWE signs him." Now 5yrs later and relentless hard work, he's WWE Universal Champion. I like when good things happen to good hard working people. He's an asshole though for growing a better beard than I can. #RAW #StaplesCenter #PeoplesHood #UniversalChamp #KevinOwens #FightingWithMyFamily

Post udostępniony przez therock (@therock)Nowy theme song Kassiusa Ohno:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Najnowsze "UpUpDownDown":
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Wiecie co by oznaczało ewentualne przeniesienie reigna na smackdown? Ja jestem temu przeciwny, kurwa. Niech siedzi na raw, które jest słabe i oglądam z tego brandu tylko highlighty. Natomiast na smackdown powinny trafiać naprawdę dobre talenty, które są szmacone na raw (a wiele zyskałby na niebieskim brandzie tak jak zyskali: Corbin, Miz). Jeżeli jakaś gwiazda z dużym star powerem miałaby przejść na smackdown, to chciałbym Rollinsa. A ze smackdown na raw Orton.

napisane przez DzikiDzik w dniu : 25-02-2017

Dzik. Roman jest tak samo marnowanym talentem jak cała reszta. Gość jako heel mógłby być spokojnie na topie i wszystko by było spoko we wrzechświecie. Dlatego jeśli chcą go przenieść na Smackdown to od razu jako heela. Do tego heelowi Usosi i mamy dominującą heelową stajnie którą wszyscy nienawidzą.

napisane przez Johnny Ryper w dniu : 26-02-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy