Spekulacje na sto dni przed WrestleManią 33, najlepsze walki 2016 roku w WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Na sto dni przed WrestleManią 33 PWInsider informuje, że trzy walki są już raczej "pewniakami" na największej gali w roku. Mowa o takich starciach jak Big Show vs Shaquille O'Neil, Triple H vs Seth Rollins i Bill Goldberg vs Brock Lesnar III.
Wciąż stoją znaki zapytania chociażby nad potencjalnymi pojedynkami Johna Ceny z The Undertakerem, czy też Brauna Strowmana z Romanem Reignsem. O ile jeszcze kilka tygodni temu takie zestawienia także wydawały się pewne w karcie WrestleManii, to teraz wiele zależy od wydarzeń na Royal Rumble. A jak wiadomo, jeszcze przed samym PPV Vince McMahon może zmienić decyzję, tak jak w wielu przypadkach do tej pory.
Ostatnio pojawiła się także idea, by WWE RAW Women's Championship na WrestleManii było bronione w pojedynku większości przedstawicielek czerwonego brandu.

WWE wybrało listę 25 najlepszych walk z 2016 roku. Na jej czele jest pojedynek The Revival z #DIY z gali NXT TakeOver w Toronto. W spoilerze cała lista.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Mickie James prawdopodobnie przeszła już testy medyczne i czeka na ich rezultaty. Jeżeli będą pozytywne, wkrótce powinna dołączyć do SmackDown.

Jak już mówimy o niebieskim brandzie, to wiele wskazuje, iż tegoroczne Money In The Bank będzie przeznaczone właśnie tylko dla SmackDown. Dla przypomnienia przy poprzednim brand extension wyłaniano posiadaczy walizek zarówno na RAW, jak i na SD.

Komentarze (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Ostatnio pojawiła się także idea, by WWE RAW Women's Championship na WrestleManii było bronione w pojedynku większości przedstawicielek czerwonego brandu.


Jak ja kocham taki booking :]

napisane przez filomatrix w dniu : 30-12-2016

Jak wśród Top 25 mogło zabraknąć AJ Styles vs Dean Ambrose z TLC?

napisane przez rogos w dniu : 30-12-2016

To jest skandal, że na tej liście nie ma "epickiego" starcia Goldberg vs Lesnar 2. ;)

btw. Co do MiTB - tegoroczne w znaczeniu przyszłoroczne, mniemam ?

napisane przez Icon w dniu : 31-12-2016

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy