SmackDown #1000, Steve Austin o NXT, status i plany Chrisa Jericho, NWO powróci?

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Na zapleczu trwają aktualnie rozmowy na temat skryptu SmackDown #1000. Okrągły odcinek tygodniówki miałby zawierać występy członków WWE Hall of Fame – Edge'a, The Undertakera i Bookera T. Ponadto powinniśmy zobaczyć „Triple Main Event”, czyli walki Randy Orton vs Shinsuke Nakamura, Daniel Bryan vs The Miz i Samoa Joe vs AJ Styles.

Steve Austin, spytany o NXT podczas jednego z wywiadów, powiedział, że jego zdaniem za sukcesem rozwojowego brandu WWE stoi jego old-schoolowy styl. Nie chodzi tu oczywiście o styl prezentowany podczas walk, lecz o mniejszy budżet, areny (poza galami z cyklu TakeOver) oraz fajne, proste stroyline'y, które w połączeniu z dostępnością na WWE Network pozwoliły „żółtym” rozwinąć skrzydła.

Prawdopodobnym powodem pojawienia się Chrisa Jericho na gali All In, mimo jego zapewnień o lojalności federacji WWE, jest fakt, że zawodnik mocno pokłócił się z Vince'em McMahonem. Podczas jednej z telefonicznych awantur właściciel World Wrestling Entertainment miał spytać Jericho krótko - „dlaczego”, na co wściekły IWGP Intercontinental Champion odpowiedział, że zrobił to, ponieważ Cody nie podłoży go Fandango na WrestleManii... jeśli plotka ta jest prawdą, to nie należy spodziewać się Jericho w ringu WWE w najbliższym czasie. W zamian za to zawodnik może walczyć w ringach Impact i/lub Ring of Honor.

Za to Hulk Hogan przyznał, że istnieje koncepcja zestawienia ze sobą NWO w składzie Hogan, Nash, Hall oraz... The Shield! Stwierdzenie to padło podczas wywiadu, kiedy dziennikarz spytał o wypowiedź Hulkstera sprzed godzin, w której były wrestler wspomniał, że chciałby takiego pojedynku. Na ten moment ze względu na wiek dawnych członków NWO wydaje się, że ta koncepcja istnieje raczej tylko w ich głowach. W wrestlingu jednak niczego nie można wykluczyć.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy