Skład turnieju wXw 16 Carat Gold 2017, WCPW organizuje Puchar Świata

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 557

Turniej wXw 16 Carat Gold to najważniejsze wydarzenie w roku niemieckiej federacji. W przeszłości wygrywali go tacy wrestlerzy jak: Chris Hero, Shingo, El Generico, Tommy End. W zeszłym roku zwycięzcą został Zack Sabre Jr. Po raz kolejny w rywalizacji wezmą udział w nim wrestlerzy z całego świata, m.in. Cody Rhodes, Paul London, Matt Riddle, Donovan Dijak, ACH, Koji Kanemoto oraz Mike Bailey. W turnieju bierze udział 16 wrestlerów w systemie pucharowym. W tym roku odbędzie się on od 10 do 12 marca w Oberhausen. Na ostatnie dwa dni rywalizacji wybierają się przedstawiciele Attitude i możecie się spodziewać relacji na portalu oraz na Youtubie. Pary pierwszej rundzie można zobaczyć na poniższej grafice.Drugiego dnia wXw 16 Carat Gold main eventem będzie starcie o pas wXw Unified World. Mistrz Axel Dieter Jr. zmierzy się z Jurnem Simmonsem. Dieter na gali wXw London Calling obronił pas w pojedynku z Martym Scurllem. Tego samego wieczoru Simmons pokonał Waltera i wywalczył title shota.Link do filmuAngielska federacja What Culture Pro Wrestling na specjalnej konferencji ogłosiła szczegóły rywalizacji Pro Wrestling World Cup 17. Będzie to turniej, w którym weźmie udział 64 wrestlerów w systemie przegrywający odpada. Zostali oni podzieleni na osiem grup według krajów po ośmiu uczestników. Wydarzenie ma trwać 5 miesięcy, a finałowe 4 gale odbędą się w dniach 23-26 sierpnia 2017 roku w Newcastle. WCPW przedstawiło uczestników z pierwszych czterech krajów.

Anglia: Zack Sabre Jr., Nick Aldis, Rampage Brown, Zack Gibson, Marty Scurll, Will Ospreay, Martin Kirby, Jimmy Havoc

Szkocja: Drew Galloway, Joe Coffey, Lewis Girvan, Kenny Williams, Joe Hendry, Mark Coffey, BT Gunn, Liam Thomson

Meksyk: Rey Mysterio Jr., Alberto El Patron, Caristico, Penta El 0M, Rey Fenix, El Hijo de Dos Caras, Drago, El Ligero

Niemcy: Bad Bones, Axel Dieter Jr., Alex Wright, Crazy Sexy Mike, Cash Money Erkan, Lucky Kid, Tarkan Aslan, Pascal Spalter

Konferencja prasowa WCPW, którą prowadzili Jim Ross oraz Matt Striker:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


PROGRESS większość swoich gal wyprzedaje. Tym razem bilety na trzy dni (27-29.05.17) turnieju Super Strong Style 16 w Londynie sprzedały się w całości w 90 minut. Żaden z uczestników nie jest jeszcze znany. Main eventem gali Chapter 44 (26.02.17) będzie starcie British Strong Style (World Champion Pete Dunne, Tag Champions Trent Seven & Tyler Bate) vs Jimmy Havoc, Mark Haskins, Flash Morgan. Jeżeli ktoś z trójki Havoc, Haskins, Webster zdobędzie zwycięski pin albo submission, otrzyma title shota. Jeżeli któryś z nich zostanie spinowany albo podda się, nie będzie mógł walczyć o pas przez następne 6 miesięcy.Na dwie gale Revolution Pro nie ma już biletów. Na Cockpit 14 (05.03.17) wystąpi Matt Riddle, a Dave Mastiff zmierzy się z Jeffem Cobbem. Natomiast na gali Epic Encounter 2017 (13.04.17) wystąpią wrestlerzy NJPW: The Young Bucks, Hiromu Takahashi oraz Hirooki Goto. Pierwsze zapowiedziane starcie to Zack Sabre Jr. vs Kushida.

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z tym wXw to jak z Yeti. Wszyscy mówią, a szczegółów nie ma :P

napisane przez filomatrix w dniu : 15-02-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy