Skład turnieju wXw 16 Carat Gold 2017, WCPW organizuje Puchar Świata

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 612

Turniej wXw 16 Carat Gold to najważniejsze wydarzenie w roku niemieckiej federacji. W przeszłości wygrywali go tacy wrestlerzy jak: Chris Hero, Shingo, El Generico, Tommy End. W zeszłym roku zwycięzcą został Zack Sabre Jr. Po raz kolejny w rywalizacji wezmą udział w nim wrestlerzy z całego świata, m.in. Cody Rhodes, Paul London, Matt Riddle, Donovan Dijak, ACH, Koji Kanemoto oraz Mike Bailey. W turnieju bierze udział 16 wrestlerów w systemie pucharowym. W tym roku odbędzie się on od 10 do 12 marca w Oberhausen. Na ostatnie dwa dni rywalizacji wybierają się przedstawiciele Attitude i możecie się spodziewać relacji na portalu oraz na Youtubie. Pary pierwszej rundzie można zobaczyć na poniższej grafice.Drugiego dnia wXw 16 Carat Gold main eventem będzie starcie o pas wXw Unified World. Mistrz Axel Dieter Jr. zmierzy się z Jurnem Simmonsem. Dieter na gali wXw London Calling obronił pas w pojedynku z Martym Scurllem. Tego samego wieczoru Simmons pokonał Waltera i wywalczył title shota.Link do filmuAngielska federacja What Culture Pro Wrestling na specjalnej konferencji ogłosiła szczegóły rywalizacji Pro Wrestling World Cup 17. Będzie to turniej, w którym weźmie udział 64 wrestlerów w systemie przegrywający odpada. Zostali oni podzieleni na osiem grup według krajów po ośmiu uczestników. Wydarzenie ma trwać 5 miesięcy, a finałowe 4 gale odbędą się w dniach 23-26 sierpnia 2017 roku w Newcastle. WCPW przedstawiło uczestników z pierwszych czterech krajów.

Anglia: Zack Sabre Jr., Nick Aldis, Rampage Brown, Zack Gibson, Marty Scurll, Will Ospreay, Martin Kirby, Jimmy Havoc

Szkocja: Drew Galloway, Joe Coffey, Lewis Girvan, Kenny Williams, Joe Hendry, Mark Coffey, BT Gunn, Liam Thomson

Meksyk: Rey Mysterio Jr., Alberto El Patron, Caristico, Penta El 0M, Rey Fenix, El Hijo de Dos Caras, Drago, El Ligero

Niemcy: Bad Bones, Axel Dieter Jr., Alex Wright, Crazy Sexy Mike, Cash Money Erkan, Lucky Kid, Tarkan Aslan, Pascal Spalter

Konferencja prasowa WCPW, którą prowadzili Jim Ross oraz Matt Striker:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


PROGRESS większość swoich gal wyprzedaje. Tym razem bilety na trzy dni (27-29.05.17) turnieju Super Strong Style 16 w Londynie sprzedały się w całości w 90 minut. Żaden z uczestników nie jest jeszcze znany. Main eventem gali Chapter 44 (26.02.17) będzie starcie British Strong Style (World Champion Pete Dunne, Tag Champions Trent Seven & Tyler Bate) vs Jimmy Havoc, Mark Haskins, Flash Morgan. Jeżeli ktoś z trójki Havoc, Haskins, Webster zdobędzie zwycięski pin albo submission, otrzyma title shota. Jeżeli któryś z nich zostanie spinowany albo podda się, nie będzie mógł walczyć o pas przez następne 6 miesięcy.Na dwie gale Revolution Pro nie ma już biletów. Na Cockpit 14 (05.03.17) wystąpi Matt Riddle, a Dave Mastiff zmierzy się z Jeffem Cobbem. Natomiast na gali Epic Encounter 2017 (13.04.17) wystąpią wrestlerzy NJPW: The Young Bucks, Hiromu Takahashi oraz Hirooki Goto. Pierwsze zapowiedziane starcie to Zack Sabre Jr. vs Kushida.

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z tym wXw to jak z Yeti. Wszyscy mówią, a szczegółów nie ma :P

napisane przez filomatrix w dniu : 15-02-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy