Samoa Joe może powrócić dopiero w kwietniu, Zawodnicy dywizji Cruiserweight w RR Matchu

Arkao
Newsów: 1141

Wczoraj informowali¶my, że Samoa Joe może powrócić już na Royal Rumble, więc jego kontuzja nie jest zbyt poważna. Niestety najnowsze informacje mówi±, że faktycznie były NXT Champion może być gotowy do akcji za kilka tygodni, ale jeżeli sprawy potocz± się niekorzystnie, to być może powróci w okolicach kwietnia.

Tegoroczny Royal Rumble Match może zawierać kilka niespodzianek, a jedn± z nich jest fakt, że wezm± w nim udział najważniejsi członkowie dywizji Cruiserweight. Nieoficjalnie spekuluje się, że mog± to być m.in. Drew Gulak oraz Mustafa Ali, którym w ostatnich tygodniach po¶więcono sporo czasu.

Głównym wydarzeniem najbliższego Raw ma być specjalna walka drużynowa między „Championship Club” (Roman Reigns, Seth Rollins oraz Dean Ambrose) a The Mizem, Curtisem Axelem oraz Bo Dallasem. Plany mog± się jednak zmienić, a pomocnikami Miza być może zostan± wtedy Sheamus oraz Cesaro.

Kilka tygodni temu pisali¶my, że Chris Jericho pierwotnie miał walczyć na WrestleManii 33 z Kevinem Owensem, ale stawk± pojedynku nie miał być pas Stanów Zjednoczonych, a tytuł Universal. Y2J poinformował jednak w ostatnim wywiadzie, że jeszcze wcze¶niej planowano, by jego rywalem na największej gali roku był debiutuj±cy w głównym rosterze Shinsuke Nakamura.

Cedric Alexander vs Tony Nese:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomo¶ć (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jak dodadz± jaki¶ zawodników z dywizji Cruiserweight do Royal Rumble Matchu, to raczej debiutu lub jakiego¶ wielkiego powrotu nie zobaczymy... A jak już zobaczymy, to zapewne WWE t± osobę zapowie ( bardzo możliwe, że będzie to Batista ), choć nie ukrywam, że bardziej chciałbym zobaczyć jaki¶ wielki debiut gwiazdy ze sceny niezależnej. ChodĽ w tym przypadku, to bredzę solidnie :D.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 10-01-2018

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy