Samoa Joe może powrócić dopiero w kwietniu, Zawodnicy dywizji Cruiserweight w RR Matchu

Arkao
Newsów: 1151

Wczoraj informowaliśmy, że Samoa Joe może powrócić już na Royal Rumble, więc jego kontuzja nie jest zbyt poważna. Niestety najnowsze informacje mówią, że faktycznie były NXT Champion może być gotowy do akcji za kilka tygodni, ale jeżeli sprawy potoczą się niekorzystnie, to być może powróci w okolicach kwietnia.

Tegoroczny Royal Rumble Match może zawierać kilka niespodzianek, a jedną z nich jest fakt, że wezmą w nim udział najważniejsi członkowie dywizji Cruiserweight. Nieoficjalnie spekuluje się, że mogą to być m.in. Drew Gulak oraz Mustafa Ali, którym w ostatnich tygodniach poświęcono sporo czasu.

Głównym wydarzeniem najbliższego Raw ma być specjalna walka drużynowa między „Championship Club” (Roman Reigns, Seth Rollins oraz Dean Ambrose) a The Mizem, Curtisem Axelem oraz Bo Dallasem. Plany mogą się jednak zmienić, a pomocnikami Miza być może zostaną wtedy Sheamus oraz Cesaro.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Chris Jericho pierwotnie miał walczyć na WrestleManii 33 z Kevinem Owensem, ale stawką pojedynku nie miał być pas Stanów Zjednoczonych, a tytuł Universal. Y2J poinformował jednak w ostatnim wywiadzie, że jeszcze wcześniej planowano, by jego rywalem na największej gali roku był debiutujący w głównym rosterze Shinsuke Nakamura.

Cedric Alexander vs Tony Nese:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jak dodadzą jakiś zawodników z dywizji Cruiserweight do Royal Rumble Matchu, to raczej debiutu lub jakiegoś wielkiego powrotu nie zobaczymy... A jak już zobaczymy, to zapewne WWE tą osobę zapowie ( bardzo możliwe, że będzie to Batista ), choć nie ukrywam, że bardziej chciałbym zobaczyć jakiś wielki debiut gwiazdy ze sceny niezależnej. Chodź w tym przypadku, to bredzę solidnie :D.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 10-01-2018

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy