Samoa Joe może powrócić dopiero w kwietniu, Zawodnicy dywizji Cruiserweight w RR Matchu

Arkao
Newsów: 1132

Wczoraj informowali¶my, że Samoa Joe może powrócić już na Royal Rumble, więc jego kontuzja nie jest zbyt poważna. Niestety najnowsze informacje mówi±, że faktycznie były NXT Champion może być gotowy do akcji za kilka tygodni, ale jeżeli sprawy potocz± się niekorzystnie, to być może powróci w okolicach kwietnia.

Tegoroczny Royal Rumble Match może zawierać kilka niespodzianek, a jedn± z nich jest fakt, że wezm± w nim udział najważniejsi członkowie dywizji Cruiserweight. Nieoficjalnie spekuluje się, że mog± to być m.in. Drew Gulak oraz Mustafa Ali, którym w ostatnich tygodniach po¶więcono sporo czasu.

Głównym wydarzeniem najbliższego Raw ma być specjalna walka drużynowa między „Championship Club” (Roman Reigns, Seth Rollins oraz Dean Ambrose) a The Mizem, Curtisem Axelem oraz Bo Dallasem. Plany mog± się jednak zmienić, a pomocnikami Miza być może zostan± wtedy Sheamus oraz Cesaro.

Kilka tygodni temu pisali¶my, że Chris Jericho pierwotnie miał walczyć na WrestleManii 33 z Kevinem Owensem, ale stawk± pojedynku nie miał być pas Stanów Zjednoczonych, a tytuł Universal. Y2J poinformował jednak w ostatnim wywiadzie, że jeszcze wcze¶niej planowano, by jego rywalem na największej gali roku był debiutuj±cy w głównym rosterze Shinsuke Nakamura.

Cedric Alexander vs Tony Nese:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomo¶ć (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jak dodadz± jaki¶ zawodników z dywizji Cruiserweight do Royal Rumble Matchu, to raczej debiutu lub jakiego¶ wielkiego powrotu nie zobaczymy... A jak już zobaczymy, to zapewne WWE t± osobę zapowie ( bardzo możliwe, że będzie to Batista ), choć nie ukrywam, że bardziej chciałbym zobaczyć jaki¶ wielki debiut gwiazdy ze sceny niezależnej. ChodĽ w tym przypadku, to bredzę solidnie :D.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 10-01-2018

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy