Potężna gotówka czeka na The Rocka? Mysterio na SD 1000?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 607

Media coraz śmielej sugerują, że w najbliższym roku zobaczymy ponownie The Rocka w ringu. Dwayne Johnson miałby zawalczyć z Romanem Reignsem na WrestleManii 35. Oprócz tego - "People's Champion" byłby mile widziany w Arabii Saudyjskiej na kwietniowej gali. Jeżeli zgodziłby się na dwa występy, to mógłby zainkasować za nie ponad 20 milionów dolarów.

Coraz więcej wieści pojawia się odnośnie do prawdopodobnego terminu powrotu na stałe Reya Mysterio do WWE. Według wieści Pwinsider.com legendarny luchador ma wystąpić podczas tysięcznego odcinka SmackDown.
A'propos - nowe promo SmackDown 1000:


Tymczasem Dave Meltzer poinformował, że Adam Page odrzucił ofertę od WWE. Zawodnik nadal chce występować na galach Ring of Honor i NJPW. Dla przypomnienia - Page jest członkiem grupy Bullet Club.
Natomiast Cody w ostatnim wywiadzie dla Wrestling Inc nie wykluczył, że kiedyś Bullet Club pojawi się w WWE. Oczywiście wątpliwe, by stało się to w najbliższej przyszłości, ale jak sam NWA World Heavyweight Champion twierdzi - mimo wzlotów i upadków dobrze wspomina czas w WWE. Podkreślił, że nie boi się z nikim współpracy.

Dzisiejsza zapowiedź SmackDown Live:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy