Plany dla Shawna Michaelsa, co z Sashą Banks? Status Neville'a

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na powrót Shawna Michaelsa do roli zawodnika. Według najnowszych wieści "HBK" miałby stoczyć jeszcze przynajmniej dwie walki. Już wcześniej informowano o możliwej walce DX z Brothers of Destruction w Arabii Saudyjskiej. Tymczasem na Survivor Series lub Royal Rumble miałoby dojść do kolejnej konfrontacji Michaelsa z The Undertakerem.
Co ciekawe, sam The Undertaker ma być obecny w Los Angeles, w weekend Survivor Series. Dzień przed galą spotka się z fanami.

WWE wciąż milczy w sprawie zdrowia Sashy Banks. "The Boss" została wycofana zarówno z Mixed Match Challenge, jak i występów na Live Eventach. Ostatni raz walczyła na Raw 3 września, przeciwko Danie Brooke. Być może oficjele chcą oszczędzać Banks przed galą WWE Evolution. Z drugiej strony - od dłuższego czasu nie mieli na jej postać konkretniejszych pomysłów, więc niewykluczone, że specjalnie wstrzymują ją przed występami.
Z kolei Alexa Bliss ponoć otrzymała zielone światło od lekarzy. To oznacza, że jej walka z Trish Stratus na Evolution nie jest zagrożona.

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Neville'a. Były NXT i Cruiserweight Champion nie odpowiada na razie na zapytania promotorów, choć jak twierdzi Dave Meltzer - zainteresowania jego postacią nie brakuje. Anglika na swoich galach widziałaby właściwie większość czołowych organizacji.

W spoilerze lista 15 najlepszych walk w historii SmackDown (zdaniem WWE.com).

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy