Plany dla Ambrose'a, Duże SmackDown w przyszłym roku, Kontynuacja feudu po MITB

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dean Ambrose nie walczy od grudnia ubiegłego roku, kiedy doznał kontuzji. Do akcji powinien wrócić w te wakacje. Mówi się, że przejdzie wtedy heel turn oraz otrzyma spory push, podobnie jak Seth Rollins w 2016. Bardzo prawdopodobne, że Ambrose rozpocznie program z którymś z kolegów z The Shield. Być może będzie miał szansę na zdobycie tytułu Universal, szczególnie, że do czasu jego powrotu Brock Lesnar może odejść z federacji.

W następnym roku gala SmackDown Live będzie obchodziła swoje 20 urodziny. WWE już planuje wielką celebrację i masę atrakcji. Możemy się spodziewać, że zorganizowane zostanie duże show na wzór 25 rocznicy Raw.

Wiele wskazuje na to, że feud AJ'a Stylesa i Shinsuke Nakamury będzie kontynuowany po Money In The Bank. Pojedynki tych zawodników są także zapowiadane na live eventy aż w sierpniu. Na tych samych galach będą odbywały się Fatal 4-Waye o US Championship z udziałem Jeffa Hardy'ego, The Miza, Ruseva i Samoa Joe.

Lio Rush niedługo zadebiutuje na 205 Live. Ma odgrywać rolę bogatego playboya i będzie heelem. Wydaje się, że na razie nie ma planów, by do Rusha dołączył Babatunde Aiyegbusi, który towarzyszył mu w NXT.

Na Download Festival w Wielkiej Brytanii doszło do dwóch walk pierwszej rundy UK Championship Tournament. Dalej awansowali Ashton Smith i Flash Morgan Webster.Adam Cole będzie bronił mistrzostwa North American na gali EVOLVE, która odbędzie się 24 czerwca. Jego przeciwnika poznamy w poniedziałek.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy