Plany dla Ambrose'a, Duże SmackDown w przyszłym roku, Kontynuacja feudu po MITB

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dean Ambrose nie walczy od grudnia ubiegłego roku, kiedy doznał kontuzji. Do akcji powinien wrócić w te wakacje. Mówi się, że przejdzie wtedy heel turn oraz otrzyma spory push, podobnie jak Seth Rollins w 2016. Bardzo prawdopodobne, że Ambrose rozpocznie program z którymś z kolegów z The Shield. Być może będzie miał szansę na zdobycie tytułu Universal, szczególnie, że do czasu jego powrotu Brock Lesnar może odejść z federacji.

W następnym roku gala SmackDown Live będzie obchodziła swoje 20 urodziny. WWE już planuje wielką celebrację i masę atrakcji. Możemy się spodziewać, że zorganizowane zostanie duże show na wzór 25 rocznicy Raw.

Wiele wskazuje na to, że feud AJ'a Stylesa i Shinsuke Nakamury będzie kontynuowany po Money In The Bank. Pojedynki tych zawodników są także zapowiadane na live eventy aż w sierpniu. Na tych samych galach będą odbywały się Fatal 4-Waye o US Championship z udziałem Jeffa Hardy'ego, The Miza, Ruseva i Samoa Joe.

Lio Rush niedługo zadebiutuje na 205 Live. Ma odgrywać rolę bogatego playboya i będzie heelem. Wydaje się, że na razie nie ma planów, by do Rusha dołączył Babatunde Aiyegbusi, który towarzyszył mu w NXT.

Na Download Festival w Wielkiej Brytanii doszło do dwóch walk pierwszej rundy UK Championship Tournament. Dalej awansowali Ashton Smith i Flash Morgan Webster.Adam Cole będzie bronił mistrzostwa North American na gali EVOLVE, która odbędzie się 24 czerwca. Jego przeciwnika poznamy w poniedziałek.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy