Ostatki IW na SpikeTV, Drugi program TNA na Destination America, Nowa rola Mike'a Tenay'a

Piotr Gilewski (Sabinq)
Newsów: 506

Spike TV żegna się już z TNA, a do emisji pozostały dwa odcinki Impact Wrestling z serii "Best of". Pierwszy z nich ukaże się dzisiaj i emitowany będzie od 23.00 do 1.00 czasu wschodniego. Ostatni raz TNA zagości na antenie Spike 24 grudnia, a emisja potrwa od północy do 2.00.

Okazuje się, że oprócz Impact Wrestling na Destination America emitowany będzie również drugi program TNA "Unlocked", który ukazywać się będzie w soboty, począwszy od 17 stycznia. Będzie to program w którym omawiane będą ważniejsze rzeczy z IW, a niektóre historie będą również pogłębiane. Oprócz tego na tej tygodniówce czekają nas też inne atrakcje, jak chociażby wybieranie pięciu czołowych w danym tygodniu gwiazd TNA.

Pozostając w temacie "Unlocked" warto dodać, że TNA ogłosiło, iż programy te prowadzić będzie Mike Tenay. To właśnie jest jego nowa rola w federacji, gdyż za stolikiem komentatorskim Impact Wrestling zastąpi go Josh Matthews.

Na swojej stronie internetowej TNA ruszyło z nową serią "Destination" w której możemy zobaczyć krótkie filmiki skupiające się na prywatnym życiu gwiazd federacji. Na przykład na tym co robią one w wolnym czasie, czy jak znajdują swoje ulubione restauracje, gdy ciągle muszą się przemieszczać po USA.

Jeszcze w 2012 roku TNA pozwało Scotta Steinera, który ich zdaniem naruszył warunki kontraktu, negatywnie wypowiadając o federacji, Hulku Hoganie i Ericu Bischoffie. Sprawa jednak wciąż przesuwa się w czasie i choć miała w końcu ruszyć na początku tego miesiąca, to termin znów został zmieniony - tym razem na czerwiec 2015.

dodane przez Piotr Gilewski (Sabinq) w dniu: 17-12-2014 12:36:39

Udostępnij

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Bardzo dobrze, że planują wymienić skład komentatorski. Mike Tenay się już przejadł i przyda się jakieś odświeżenie. Komentuje gale TNA od początku, zawsze nakręcał go Don West, a odkąd tego drugiego zabrakło, to Tenay już nie jest taki żwawy za stołkiem. Taz w sumie nie jest wcale lepszy, ale ten przynajmniej czasem się zagalopuje i potrafi sypnąć jakimś dobrym tekstem. Na galach ONO to on króluje. Matthews w WWE nie był taki zły i jestem ciekawy, jak będzie się go słuchało wspólnie z Tazem.

napisane przez marcel w dniu : 17-12-2014

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Reklamy