Nowy faworyt do wygrania RR Matchu, oficjele zrezygnują z walki Rollins - Triple H?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 365

Po tym jak The Undertaker ogłosił oficjalnie występ w Royal Rumble Matchu, stał się faworytem do wygranej według bukmacherów. Obok niego na potencjalnego zwycięzcę najczęściej skazywani są Randy Orton, Chris Jericho, Braun Strowman i Finn Balor.

Jeżeli "Deadman" rzeczywiście zyska title shota, to wiele wskazuje, iż na WrestleManii 33 zawalczy z Johnem Ceną. Ten miałby odebrać WWE World Championship AJ Stylesowi na Royal Rumble, wyrównując tym samym rekord Rica Flaira. Rywalizacja Styles - Cena zakończyłaby się wtedy na Elimination Chamber.
Z kolei przeciwnikiem Stylesa na WrestleManii miałby wtedy być Randy Orton, który w międzyczasie zakończyłby feud z The Wyatt Family.

Najnowsze informacje wskazują także, że być może oficjele zrezygnują z walki Setha Rollinsa z Triple H'em na WrestleManii. Gdyby tak się stało, powrócić do ringu miałby Finn Balor, który stałby się nowym oponentem Rollinsa. Fanem takiego rozwiązania ma być sam Vince McMahon, a i sam Balor bardzo ponoć chce rewanżu z Sethem. Możliwe jest, że walka Rollinsa z Balorem skończyłaby się heel turnem jednego z nich.

Wszelkie plany, jeżeli chodzi o najważniejsze walki na tegoroczną WrestleManię, mają być domknięte na ostatni guzik w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Odpowiedzi na największe znaki zapytania ma przynieść gala Royal Rumble. Reasumując, w tej chwili ostatnie spekulacje wskazują, iż głównymi pojedynkami WrestleManii będą: Cena - Undertaker, Orton - Styles i Balor - Rollins.

Komentarze (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Cena vs Taker ...ok ale po co ten pas w tle i tak ludzie z chęcią obejrzą tą walke , odbieranie pasa Styles'owi bo terminator jasiu chce se wyrównac rekord jest troche niedorzeczne. Nie może Styles walczyć z Ortonem o pas co bedzię miało więcej sensu Bo niby po co mieliby feudować bez pasa w tle ? Cena mógłby ten rekord wyrównać równie na SS.

napisane przez coolerss w dniu : 10-01-2017

@coolerss - prawdopodobnie same oficjele potrzebują chwytliwego tytułu, a opis walki "title vs. career" zapewne da im większą szansę na sprzedanie biletów. Tak to chyba ma być :V

napisane przez LoboTaker w dniu : 10-01-2017

To już walka Lesnara z Goldbergiem nie jest uznawana jako "główny pojedynek" WrestleManii?

napisane przez Pawell147 w dniu : 10-01-2017


Cytat: Pawell147

To już walka Lesnara z Goldbergiem nie jest uznawana jako "główny pojedynek" WrestleManii?


Biorąc pod uwagę, że ostatnie newsy skupiają się wokół innych walk, to można mieć wrażenie, że i w samym WWE będą chyba trochę po macoszemu podchodzić do ich rewanżu.

napisane przez Giero w dniu : 10-01-2017

Nie wiem kto tworzy te "szanse" na wygranie RR'. Taker ewidentnie będzie walczył na WM ze Strowmanem (Braun oglądający promo Takera to nie przypadek... Nie w WWE) i na pewno tam tytułu nie będzie na szali. Pewnie (przy założeniu, że Strowman dostanie mega push) Taker wyeliminuje Strowmana a ten potem obije Grabarza i go też wyrzuci z RR.

napisane przez PH93 w dniu : 11-01-2017

Nie ma najmniejszych szans na walke Takera ze Strowmanem, WWE nie zmarnuje Takera na takie drewno, tym bardziej ze Taker tez jest w bardzo przeciętnej formie, i taki pojedynek to byłaby katastrofa. Braun Oglądający Promo Takera to raczej takie wskazanie, ze Taker będzie na drodze Strowmana do wygrania Rumble.

napisane przez Amarru w dniu : 11-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy