Nowy faworyt do wygrania RR Matchu, oficjele zrezygnują z walki Rollins - Triple H?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Po tym jak The Undertaker ogłosił oficjalnie występ w Royal Rumble Matchu, stał się faworytem do wygranej według bukmacherów. Obok niego na potencjalnego zwycięzcę najczęściej skazywani są Randy Orton, Chris Jericho, Braun Strowman i Finn Balor.

Jeżeli "Deadman" rzeczywiście zyska title shota, to wiele wskazuje, iż na WrestleManii 33 zawalczy z Johnem Ceną. Ten miałby odebrać WWE World Championship AJ Stylesowi na Royal Rumble, wyrównując tym samym rekord Rica Flaira. Rywalizacja Styles - Cena zakończyłaby się wtedy na Elimination Chamber.
Z kolei przeciwnikiem Stylesa na WrestleManii miałby wtedy być Randy Orton, który w międzyczasie zakończyłby feud z The Wyatt Family.

Najnowsze informacje wskazują także, że być może oficjele zrezygnują z walki Setha Rollinsa z Triple H'em na WrestleManii. Gdyby tak się stało, powrócić do ringu miałby Finn Balor, który stałby się nowym oponentem Rollinsa. Fanem takiego rozwiązania ma być sam Vince McMahon, a i sam Balor bardzo ponoć chce rewanżu z Sethem. Możliwe jest, że walka Rollinsa z Balorem skończyłaby się heel turnem jednego z nich.

Wszelkie plany, jeżeli chodzi o najważniejsze walki na tegoroczną WrestleManię, mają być domknięte na ostatni guzik w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Odpowiedzi na największe znaki zapytania ma przynieść gala Royal Rumble. Reasumując, w tej chwili ostatnie spekulacje wskazują, iż głównymi pojedynkami WrestleManii będą: Cena - Undertaker, Orton - Styles i Balor - Rollins.

Komentarze (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Cena vs Taker ...ok ale po co ten pas w tle i tak ludzie z chęcią obejrzą tą walke , odbieranie pasa Styles'owi bo terminator jasiu chce se wyrównac rekord jest troche niedorzeczne. Nie może Styles walczyć z Ortonem o pas co bedzię miało więcej sensu Bo niby po co mieliby feudować bez pasa w tle ? Cena mógłby ten rekord wyrównać równie na SS.

napisane przez coolerss w dniu : 10-01-2017

@coolerss - prawdopodobnie same oficjele potrzebują chwytliwego tytułu, a opis walki "title vs. career" zapewne da im większą szansę na sprzedanie biletów. Tak to chyba ma być :V

napisane przez LoboTaker w dniu : 10-01-2017

To już walka Lesnara z Goldbergiem nie jest uznawana jako "główny pojedynek" WrestleManii?

napisane przez Pawell147 w dniu : 10-01-2017


Cytat: Pawell147

To już walka Lesnara z Goldbergiem nie jest uznawana jako "główny pojedynek" WrestleManii?


Biorąc pod uwagę, że ostatnie newsy skupiają się wokół innych walk, to można mieć wrażenie, że i w samym WWE będą chyba trochę po macoszemu podchodzić do ich rewanżu.

napisane przez Giero w dniu : 10-01-2017

Nie wiem kto tworzy te "szanse" na wygranie RR'. Taker ewidentnie będzie walczył na WM ze Strowmanem (Braun oglądający promo Takera to nie przypadek... Nie w WWE) i na pewno tam tytułu nie będzie na szali. Pewnie (przy założeniu, że Strowman dostanie mega push) Taker wyeliminuje Strowmana a ten potem obije Grabarza i go też wyrzuci z RR.

napisane przez PH93 w dniu : 11-01-2017

Nie ma najmniejszych szans na walke Takera ze Strowmanem, WWE nie zmarnuje Takera na takie drewno, tym bardziej ze Taker tez jest w bardzo przeciętnej formie, i taki pojedynek to byłaby katastrofa. Braun Oglądający Promo Takera to raczej takie wskazanie, ze Taker będzie na drodze Strowmana do wygrania Rumble.

napisane przez Amarru w dniu : 11-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy