Możliwa stypulacja Styles vs Nakamura, Zawodniczka SD z szansą na sukces

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

AJ Styles i Shinsuke Nakamura od jakiegoś czasu toczą ze sobą feud, ale ich walki nie znajdowały ostatnio rozstrzygnięcia. Bardzo prawdopodobne, że kolejne starcie między dwoma zawodnikami będzie Last Man Standing Matchem.

Ostatnio doszło do rozpadu grupy Absolution. Mówi się, że Mandy Rose może z tego wydarzenia skorzystać. WWE ma duże plany z nią związane, co można było już zobaczyć na ostatnim SmackDown, gdy pokonała Becky Lynch. Mandy ma duże szanse stać się jedną z większych gwiazd na niebieskiej tygodniówce.

Rano informowaliśmy, że Charlotte Flair wkrótce podda się operacji, by naprawić uszkodzony implant. Okazuje się, że zawodniczka wiedziała o tej niedogodności jeszcze przed WrestleManią, ale wolała utrzymać ten fakt w tajemnicy, by nie stracić szansy na walkę z Asuką. Zabieg został odłożony także po tym, jak o konieczności jego przeprowadzenia dowiedzieli się oficjele. Chcieli oni, by doszło do planowanego starcia z Carmellą.

Dave Meltzer poinformował, że The Undisputed Era może nie pojawić się na TakeOver: Chicago. Członkowie grupy mają polecieć wcześniej do Wielkiej Brytanii, gdzie 18 i 19 czerwca odbędzie się United Kingdom Championship Tournament.

Podczas drugiej edycji turnieju zobaczymy także prawdopodobnie Toni Storm.

Chris Jericho miał zmierzyć się z The Undertakerem na Greatest Royal Rumble. Plany te uległy zmianie, gdy poinformował Vince'a McMahona, że wkrótce znowu pojawi się w NJPW. Wtedy Y2J'owi powiedziano, że Książę Arabii Saudyjskiej zażyczył sobie, by to jednak Rusev był rywalem Deadmana.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy