Main event Slammiversary - spekulacje, King of the Mountain, nowy wygląd pasa X-Division

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Odnośnie przeniesienia walki o pas TNA World Heavywieght na tapingi przed Slammiversary, nie ma mowy aby tapingi nie zdradziły planów na najbliższe PPV. PWInsider spekuluje, że oficjele TNA mogą pracować nad nowymi planami na main event Slammiversary. Pojedynek o najważniejszy pas federacji ma nie być walką wieczoru.

Flipps (aplikacja zajmująca się streamingiem multimediów) ogłosiło, że w ofercie będzie mieć również nadchodzące gale PPV od ROH i TNA. ROH Best in the World jest już dostępne (w cenie 158,52 zł za stream HD). Wkrótce powinno być też dostępne Slammiversary od TNA. To nie jest pierwszy raz, kiedy usługa ta oferuje streamy HD gal wrestlingu. Flipps w styczniu bieżącego roku był jedną z platform multimedialnych/PPV, dzięki której Amerykanie mogli obejrzeć Wrestle Kingdom 9 od NJPW z angielskim komentarzem Jima Rossa i Matta Strikera.

Prezydent TNA Dixie Carter poinformowała, że na Slammiversary będziemy świadkami powrotu King of the Mountain. Zasady pojedynku dla przypomnienia:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Prezydent TNA Dixie Carter wysłała tweeta za zdjęciem ukazującym nowy wygląd pasa TNA X-Division:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Michał Sienkiewicz (Michcio) w dniu: 17-06-2015 20:30:40

Udostępnij

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dzięki Bogu lub jego braku nie oglądam TNA, ale czytam czasem newsy i z nich wynika, że jest to pełnoprawna quasifederacja wrestlingu, szkoda. Chociaż King of the Mountain lubię, więc może nawet rzucę okiem.

napisane przez Badryan w dniu : 17-06-2015

TNA samo juz chyba niewie dokad zmierza, najpierw strzal w stope z przesunieciem walki o pas WHC na jedynym flagowym ppv na taping no klopoty finansowe. Zmiana pasa najlepsza, machneli sprayem i tyle, jdynym plusem w calej sytuacji wydaje sie byc powrot King of The Mountain.

napisane przez TLK w dniu : 17-06-2015

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy