Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej dla zawodników z Meksyku

Arkao
Newsów: 1061

WWE podobno planuje stworzyć nowy turniej przeznaczony głównie dla meksykańskich zawodników. Miałby on być jednak uzupełniony o wrestlerów z m.in. Brazylii, Chile, Peru, Argentyny oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. Tym samym oficjele federacji chcą trafić z WWE Network właśnie w te rejony świata. Nie wiadomo jednak, czy rywalizacja ta odbędzie się w 2018 r., czy zostanie jednak przeniesiona na inny czas.

Niestety wygląda na to, że podczas wczorajszego Raw kolejnej kontuzji mógł doznać Finn Balor. Irlandczyk podczas walki z Revival, gdzie wspierał go Karl Anderson, prawdopodobnie doznał urazu barku. Bardzo mało wiemy obecnie, jak poważna jest ta kontuzja, ale bezpośrednio po walce były Universal Champion miał wyraźne problemy z podniesieniem ręki. Być może lekarze badający go zaraz po pojedynku nie stwierdzili niczego groźnego, bowiem Finn został już zapowiedziany do Fatal 4-Way Matchu w najbliższym tygodniu. Gdyby jednak to okazało się prawdą, mógłby on opuścić drugą WrestleManię z rzędu.

Możliwe, że jeszcze podczas tegorocznego Hall of Fame do holu sław dołączy Mark Henry. Twórca Hall of Pain prawdopodobnie już definitywnie zakończył karierę, ale nadal pozostaje w bardzo dobrych stosunkach z WWE. Henry w swojej karierze wywalczył kilka tytułów mistrzowskich, ale najważniejszym z nich pozostaje World Heavyweight Championship w 2011 r.

Walka zawodników dywizji Cruiserweight na wczorajszym Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy