Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej dla zawodników z Meksyku

Arkao
Newsów: 1141

WWE podobno planuje stworzyć nowy turniej przeznaczony głównie dla meksykańskich zawodników. Miałby on być jednak uzupełniony o wrestlerów z m.in. Brazylii, Chile, Peru, Argentyny oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. Tym samym oficjele federacji chcą trafić z WWE Network właśnie w te rejony świata. Nie wiadomo jednak, czy rywalizacja ta odbędzie się w 2018 r., czy zostanie jednak przeniesiona na inny czas.

Niestety wygląda na to, że podczas wczorajszego Raw kolejnej kontuzji mógł doznać Finn Balor. Irlandczyk podczas walki z Revival, gdzie wspierał go Karl Anderson, prawdopodobnie doznał urazu barku. Bardzo mało wiemy obecnie, jak poważna jest ta kontuzja, ale bezpośrednio po walce były Universal Champion miał wyraźne problemy z podniesieniem ręki. Być może lekarze badający go zaraz po pojedynku nie stwierdzili niczego groźnego, bowiem Finn został już zapowiedziany do Fatal 4-Way Matchu w najbliższym tygodniu. Gdyby jednak to okazało się prawdą, mógłby on opuścić drugą WrestleManię z rzędu.

Możliwe, że jeszcze podczas tegorocznego Hall of Fame do holu sław dołączy Mark Henry. Twórca Hall of Pain prawdopodobnie już definitywnie zakończył karierę, ale nadal pozostaje w bardzo dobrych stosunkach z WWE. Henry w swojej karierze wywalczył kilka tytułów mistrzowskich, ale najważniejszym z nich pozostaje World Heavyweight Championship w 2011 r.

Walka zawodników dywizji Cruiserweight na wczorajszym Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy