Kiedy wystartuje storyline z udziałem Undertakera i Johna Ceny? Co się dzieje z Gunnerem?

Arkao
Newsów: 1151

Obecnie wygląda na to, że oficjele WWE planują start rywalizacji między Johnem Ceną a Undertakerem po gali Elimination Chamber. Lider Cenation bardzo nalegał na ten pojedynek już w poprzednim roku, ale wtedy postanowiono, że na Deadmana ruszy Roman Reigns. Tym razem nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować to starcie, bo Undertaker wydaje się być w dobrej formie. Taker nie będzie się oczywiście pojawiał co tydzień, a to może sugerować, że jednocześnie Cena będzie nadal prowadził storyline z Eliasem. Walka tej dwójki może się odbyć na jednym z Raw.

Bardzo dziwna jest sytuacja byłego gwiazdora federacji TNA – Gunnera. Zawodnik ten od miesięcy regularnie pojawia się na live eventach złotego brandu, ale nadal nie pojawił się w telewizji. Możliwe, że zawodnik ten podpisał kontrakt z federacją i będzie pracował w Performance Center jako trener. Zastanawiające jest jednak to, że ma on 35 lat, więc teoretycznie mógłby jeszcze kontynuować karierę przez dłuższy okres.

Dwayne „The Rock” Johnson zanotował niesamowity wynik 100 milionów „followersów” na Instagramie. Nie licząc konta samego Instagrama, jest to ósmy wynik wśród wszystkich gwiazd. Dla porównania - Johna Cenę śledzi „zaledwie” 8 mln ludzi, a Romana Reignsa 1.3 mln.

10 momentów z ostatniego SmackDown:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy