Jericho vs Naito oficjalnie na Dominion, Rey Mysterio powróci do NJPW

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 683

Na oficjalnym kanale New Japan udostępniono atak Jericho na Naito z gali Wrestling Dontaku. Chris doprowadził wrestlera do krwawienia. Na nagraniu można zobaczyć wypowiedź zakrwawionego Naito oraz drogę Jericho na zapleczu, który szybko opuścił halę i odjechał samochodem.


Link do filmu


New Japan oficjalnie ogłosiło, że walka Chris Jericho vs Tetsuya Naito odbędzie się na gali Dominion 9 czerwca w Osace. W main evencie Kazuchika Okada będzie bronił pasa IWGP Heavyweight przeciwko Kenny'emu Omedze. Będzie to 2 out of 3 falls match bez limitu czasowego. SANADA oraz EVIL postawią na szali pasy IWGP Tag Team Heavyweight przeciwko Young Bucksom. Hirooki Goto będzie musiał sobie poradzić w obronie pasa NEVER Openweight z dwoma przeciwnikami (Elgin oraz Taichi). Rey Mysterio z powodu kontuzji nie mógł wystąpić na gali NJPW w Los Angeles. Na Dominion stoczy pojedynek z przeciwnikiem, który zostanie ogłoszony wkrótce.Karta NJPW "DOMINION 6.9 IN OSAKA-JO HALL", 09.06.2018

Rey Mysterio Jr. vs X

NEVER Openweight Title, 3 Way Match
Hirooki Goto (c) vs Michael Elgin vs Taichi

IWGP Tag Team Title
SANADA & "King of Darkness" EVIL (c) vs Nick Jackson & Matt Jackson

IWGP Intercontinental Title
Tetsuya Naito (c) vs Chris Jericho

IWGP Heavyweight Title, 2/3 Falls
Kazuchika Okada (c) vs Kenny OmegaWcześniej odbędzie się turniej Best of the Super Juniors XXV. Rozpocznie się 18 maja, a finałowa gala będzie miała miejsce 4 czerwca. W rywalizacji weźmie udział 16 wrestlerów, którzy zostali podzieleni na dwa bloki, gdzie będą walczyć każdy z każdym. Zwycięzcy bloków spotkają się w finale, a wygrany otrzyma title shota na pas IWGP Junior. W turnieju zadebiutują Flip Gordon, Chris Sabin oraz SHO. Dla Tiger Maska będzie to już 17 występ w BOTSJ. W zeszłym roku wygrał KUSHIDA, a obecnie mistrzem IWGP Junior jest Will Ospreay.

Skład turnieju Best of the Super Juniors XXV 18.05. - 04.06.2018

Blok A:
Tiger Mask
ACH
Flip Gordon
Will Ospreay
YOH
Taiji Ishimori
Yoshinobu Kanemaru
BUSHI

Blok B:
KUSHIDA
Ryusuke Taguchi
Chris Sabin
Dragon Lee
Marty Scurll
El Desperado
Hiromu Takahashi
SHO

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy