Jaki będzie main event WrestleManii? Przyszłość Paige

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 44

Wielkimi krokami zbliża się WrestleMania 35, do której rozpoczęcia zostało niewiele ponad dziewięć tygodni. Tymczasem kierownictwo WWE wciąż jeszcze nie podjęło ostatecznej decyzji dotyczącej obsady main eventu tegorocznej gali. W kontekście tym rozpatrywane są obecnie dwa starcia: Brock Lesnar - Seth Rollins oraz Ronda Rousey - Becky Lynch. Równocześnie, jak podaje Sports Illustrated, niemal do zera zmalały szanse na dodanie do walki o WWE Raw Women's Championship trzeciej zawodniczki, którą miałaby być Charlotte Flair. Doniesienia te należy jednak traktować z dużą dozą ostrożności.

Ostateczna decyzja dotycząca układu karty zapadnie zapewne w najbliższych tygodniach.

Otis Dozovic pochwalił się na Twitterze szczęśliwym wspomnieniem z przeszłości:Telewizja Sky Sports przeprowadziła ostatnio wywiad z byłym GM brandu SmackDown, Paige. Rozmowa dotyczyła głównie zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu "Fighting with My Family", w jej trakcie poruszony został jednak również temat przyszłości Brytyjki w WWE. Pierwsza posiadaczka NXT Women's Championship otwarcie przyznała, że nie wie, co ją czeka w najbliższych miesiącach, nie ma bowiem żadnych informacji dotyczących planów wykorzystania jej postaci. Zaznaczyła jednak, że nie ma zamiaru odchodzić z federacji oraz zasugerowała, że chciałaby zostać kiedyś menadżerem któregoś z zawodników.

Paige ostatni raz pojawiła się na ekranach 18 grudnia ubiegłego roku, kiedy to piastowane przez nią stanowisko zostało zlikwidowane przez Shane'a McMahona.

Tymczasem w Sundance...

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy