Generalny Manager dywizji UK, Impreza promocyjna WWE, Heyman może odejść

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Johnny Saint został oficjalnie ogłoszony Generalnym Managerem dywizji United Kingdom. Emerytowany zawodnik sceny brytyjskiej w latach 2016-2017 pracował jako trener w Performance Center. W nowej roli po raz pierwszy pokaże się w czasie turnieju UK Championship.
WWE zdecydowało się na organizację imprezy w ramach For Your Consideration. To wydarzenie ma na celu przybliżenie programów wyprodukowanych przez federację, a co za tym idzie zdobycie nominacji do nagrody Emmy. Prezentacja rozpoczęła się wiadomością od The Rocka, zaprezentowano również odcinki WWE 24 o rewolucji kobiet i 25-leciu Raw oraz Mixed Match Challenge. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd organizacji.

Kontrakt Paula Heymana kończy się pod koniec sierpnia. Możliwe, że zdecyduje się on nie przedłużać umowy. Wszystko zależy od sytuacji Brocka Lesnara. Jeżeli ten postanowi odejść z WWE, to w jego ślady może pójść jego adwokat, szczególnie że nie ma dla niego planów niezwiązanych z Bestią.

WWE wystąpiło do urzędu patentowego z wnioskiem o zastrzeżenie nazwy WWE VIP. Ten ruch wywołał sporo spekulacji, co ten termin może oznaczać. Być może będzie to jakiś nowy program, ale niewykluczone, że federacja zdecyduje się na wprowadzenie kont VIP dla użytkowników WWE Network.

Pojawiły się plotki, że w trakcie turnieju do federacji powróci Neville.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy