Dlaczego KUSHIDA postanowił odejść do WWE? Elias o walce z Ceną

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 687

Wrestling Observer Newsletter informuje, że KUSHIDA nie był zadowolony z planów na jego postać w NJPW. On sam był gotów przejść heel turn i dołączyć do Bullet Club, by odświeżyć swój charakter. Jednak jeden z najważniejszych kreatywnych w organizacji - Gedo odrzucił taką możliwość. Chciano, by KUSHIDA nadal był babyface'em. Tym samym ten postanowił odejść z NJPW. 29 stycznia stoczy ostatnią walkę z Hiroshim Tanahashim, a potem ma podpisać kontrakt z WWE i wzmocnić NXT.

Dobre wieści dla fanów Tye'a Dillingera. Lekarze w ciągu kilku tygodni powinni dać mu zielone światło na występy. Ostatni raz mogliśmy oglądać go w akcji w październiku.

WWE umieściło w mediach społecznościowych kolejny epizod z serii "List This". Tym razem materiał poświęcono "wymarzonym" przeciwnikom Johna Ceny na najbliższej WrestleManii. Na film odpowiedział Elias, sygnalizując, że jest gotowy do kolejnej konfrontacji z legendą.


Najnowszy odcinek "DaMandyz Donutz":

Link do filmu

Ronda Rousey będzie podkładać głos Sonyi Blade w grze "Mortal Kombat 11". Na kanale YouTube'owym zawodniczki można obejrzeć kulisy jej pracy:

Link do filmu


Ciekawostka - dzisiaj minęło dokładnie 21 lat, odkąd Steve Austin po raz drugi w karierze wygrał Royal Rumble Match.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy