Cztery walki zapowiedziane na Raw, Sanity na live eventach SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 498

Dzisiejsze Monday Night Raw odbędzie się w Houston (Teksas). Po tygodniu przerwy na czerwonej tygodniówce pojawi się Roman Reigns. Ponadto możemy spodziewać się aż czterech zapowiedzianych pojedynków. Dojdzie do Battle Royal, które wyłoni pretendentów do pasów tag team na Money in the Bank. Zobaczymy także konfrontacje zawodników, którzy będą walczyć o walizkę z kontraktem. Braun Strowman zawalczy z Bobbym Roode'em, a Finn Balor z Kevinem Owensem. Oprócz tego mistrzyni kobiet - Nia Jax zmierzy się z Natalyą.

Podczas ostatniego live eventu w Arlington do gwiazd SmackDown dołączyli Sanity. Alexander Wolfe i Eric Young przegrali z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem po interwencji Killiana Daina. Może to zapowiadać, że oficjele przygotowują w końcu Sanity do telewizyjnego debiutu na SmackDown Live.

W Arlington doszło także do walki Andrade "Cien" Almasa z Sin Carą. Według raportów był to szybki pojedynek ze sporą agresją ze strony Almasa. Ich konfrontacja na SmackDown lub PPV może stać na wysokim poziomie.

A jeżeli mowa już o SmackDown, to na najbliższej, wtorkowej gali dojdzie do oficjalnego podpisania kontraktu na walkę AJ Styles kontra Shinsuke Nakamura na Money in the Bank.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy