Cztery walki zapowiedziane na Raw, Sanity na live eventach SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 687

Dzisiejsze Monday Night Raw odbędzie się w Houston (Teksas). Po tygodniu przerwy na czerwonej tygodniówce pojawi się Roman Reigns. Ponadto możemy spodziewać się aż czterech zapowiedzianych pojedynków. Dojdzie do Battle Royal, które wyłoni pretendentów do pasów tag team na Money in the Bank. Zobaczymy także konfrontacje zawodników, którzy będą walczyć o walizkę z kontraktem. Braun Strowman zawalczy z Bobbym Roode'em, a Finn Balor z Kevinem Owensem. Oprócz tego mistrzyni kobiet - Nia Jax zmierzy się z Natalyą.

Podczas ostatniego live eventu w Arlington do gwiazd SmackDown dołączyli Sanity. Alexander Wolfe i Eric Young przegrali z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem po interwencji Killiana Daina. Może to zapowiadać, że oficjele przygotowują w końcu Sanity do telewizyjnego debiutu na SmackDown Live.

W Arlington doszło także do walki Andrade "Cien" Almasa z Sin Carą. Według raportów był to szybki pojedynek ze sporą agresją ze strony Almasa. Ich konfrontacja na SmackDown lub PPV może stać na wysokim poziomie.

A jeżeli mowa już o SmackDown, to na najbliższej, wtorkowej gali dojdzie do oficjalnego podpisania kontraktu na walkę AJ Styles kontra Shinsuke Nakamura na Money in the Bank.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy