Czego możemy spodziewać się po dzisiejszym Raw? Kolejna zapowiedziana walka

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dzisiejsze Raw odbędzie się w Sap Center w San Jose. To przedostatni odcinek czerwonej tygodniówki przed Elimination Chamber. Dowiemy się, który z zawodników zajmie ostatnie miejsce w Komorze Eliminacji. Znamy także kolejną walkę, która się dzisiaj odbędzie. Kurt Angle zapowiedział na Twitterze, że Sasha Banks zmierzy się z Bayley.
Co dokładnie nas czeka?

Wyłoniony zostanie ostatni uczestnik Elimination Chamber Matchu
Finn Balor, Matt Hardy, Apollo Crews i Bray Wyatt przegrali walki kwalifikacyjne do EC Matchu, ale dostali drugą szansę. Zmierzą się w Fatal 4-Wayu, a zwycięzca może trafić nawet na WrestleManię. Któremu z zawodników uda się pokonać rywali i zająć ostatnie miejsce w Komorze Eliminacji?

Braun Strowman nie łamie się mimo porażki
Eliasowi udało się przed tygodniem pokonać Brauna Strowmana i Johna Cenę w Triple Threat Matchu, ale to Strowman wyglądał jak prawdziwy zwycięzca. Po zakończonym starciu zmasakrował rywali i wydaje się być faworytem w Elimination Chamber Matchu. Jakich zniszczeń dokona w tym tygodniu?

Czy Alexa Bliss i Mickie James stworzyły sojusz?
Mistrzyni Raw nie ma w szatni zbyt wielu przyjaciółek. Czy ma szansę zaskarbić sobie względy Mickie James, którą tydzień temu uratowała przed atakiem Absolution? Obie zawodniczki stworzyły niegdyś sojusz na SmackDown, okazał się on być jednak nietrwały. Czy tym razem przetrwa dłużej? A może to tylko kolejny chytry plan Alexy?

Co dalej z Sethem Rollinsem?
Tydzień temu kontuzjowany Jason Jordan przeszkodził Sethowi Rollinsowi i Romanowi Reignsowi w wygraniu tytułów tag teamowych. Wkrótce potem został odesłany do domu. Na czym lub na kim skupi swoją uwagę Rollins, skoro nie może już wyzwać Sheamusa i Cesaro do walki o mistrzostwa?

Czy Nia Jax jest w stanie przerwać zwycięski streak Asuki?
Tydzień temu Kurt Angle ogłosił, że jeśli Nii Jax uda się pokonać Asukę na Elimination Chamber PPV, będzie mogła dołączyć do walki o mistrzostwo na WrestleManii. Czy Nii uda się ta sztuka?


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy