Brock Lesnar vs John Cena planowane na Royal Rumble, Duże szanse na powrót Batisty

Arkao
Newsów: 1109

Dzisiaj informowaliśmy, że Finn Balor nie będzie przeciwnikiem Brocka Lesnara podczas styczniowego Royal Rumble. Kilka godzin temu pojawiły się informacje, że to John Cena zawalczy z obecnym Universal Championem na jednej z najważniejszych gal roku. Tym samym prawdopodobnie wykluczy to lidera Cenation z Royal Rumble Matchu, w którym byłby jednym z największych faworytów.

Wydaje się, że po kilku latach przerwy ponownie do WWE może powrócić Batista. Wielokrotny WWE Champion podczas jednego z ostatnich wywiadów stwierdził, że rozmawiał już z Vince'em McMahonem i mógłby występować nawet podczas live eventów. Animal odszedł z WWE w 2014, ale wcześniej wygrał Royal Rumble Match, wystąpił w main evencie WrestleManii oraz był członkiem powracającego Evolution.

Jeff Hardy poinformował za to, że zrobi wszystko, by powrócić na WrestleManii 34. Przed odniesieniem kontuzji przez młodszego z braci pojawiały się plotki, że Vince McMahon planuje rozbić Hardy Boyz i ponownie stworzyć z Jeffa czołową gwiazdę Raw. Tak więc po powrocie były World Heavyweight Champion może liczyć na bardzo duży push.

Hideo Itami nadchodzi:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Skoro Ceny miałoby nie być...

#LetsGoKofi

napisane przez aRo w dniu : 23-11-2017


Cytat: aRo

#LetsGoKofi


Curtis Axel przypomni sobie, że nadal walczy w Royal Rumble 2015. W sumie Filadelfia to znowu może być ciekawie. Roman lub Batista to moi faworyci :)

napisane przez Arkao w dniu : 23-11-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy