Brock Lesnar vs John Cena planowane na Royal Rumble, Duże szanse na powrót Batisty

Arkao
Newsów: 1132

Dzisiaj informowaliśmy, że Finn Balor nie będzie przeciwnikiem Brocka Lesnara podczas styczniowego Royal Rumble. Kilka godzin temu pojawiły się informacje, że to John Cena zawalczy z obecnym Universal Championem na jednej z najważniejszych gal roku. Tym samym prawdopodobnie wykluczy to lidera Cenation z Royal Rumble Matchu, w którym byłby jednym z największych faworytów.

Wydaje się, że po kilku latach przerwy ponownie do WWE może powrócić Batista. Wielokrotny WWE Champion podczas jednego z ostatnich wywiadów stwierdził, że rozmawiał już z Vince'em McMahonem i mógłby występować nawet podczas live eventów. Animal odszedł z WWE w 2014, ale wcześniej wygrał Royal Rumble Match, wystąpił w main evencie WrestleManii oraz był członkiem powracającego Evolution.

Jeff Hardy poinformował za to, że zrobi wszystko, by powrócić na WrestleManii 34. Przed odniesieniem kontuzji przez młodszego z braci pojawiały się plotki, że Vince McMahon planuje rozbić Hardy Boyz i ponownie stworzyć z Jeffa czołową gwiazdę Raw. Tak więc po powrocie były World Heavyweight Champion może liczyć na bardzo duży push.

Hideo Itami nadchodzi:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Skoro Ceny miałoby nie być...

#LetsGoKofi

napisane przez aRo w dniu : 23-11-2017


Cytat: aRo

#LetsGoKofi


Curtis Axel przypomni sobie, że nadal walczy w Royal Rumble 2015. W sumie Filadelfia to znowu może być ciekawie. Roman lub Batista to moi faworyci :)

napisane przez Arkao w dniu : 23-11-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy