Brock Lesnar vs Finn Balor na Royal Rumble? Sytuacja zdrowotna Samoa Joe

TJCACPJ
Newsów: 898

Prawdopodobnie następny raz Brock Lesnar będzie bronił pas mistrzowski Universal dopiero podczas styczniowego Royal Rumble. Co ciekawe, przeciwnikiem byłego mistrza UFC wagi ciężkiej ma być Finn Balor. Irlandczyk na Survivor Series zawalczy z Samoa Joe, Brayem Wyattem lub będzie członkiem walki drużynowej.

Jeżeli chodzi o Jindera Mahala, wiele wskazuje na to, że najszybciej może on utracić tytuł mistrzowski WWE podczas grudniowego Clash of Champions. Jednak prawdopodobne jest, że Hindus może zostać mistrzem nawet do WrestleManii 34.

Samoa Joe podobno wyleczył już wszelkie urazy i jest gotowy do powrotu. Były gwiazdor federacji TNA był podobno brany pod uwagę jako piąty członek drużyny The Miza na gali TLC. Finalnie jednak postawiono na Kane'a, którego powrót miał być tylko wstępem do powrotu Undertakera.

Wygląda na to, że sytuacja Enzo Amore na zapleczu nie uległa wielkiej zmianie. Mimo że Amore wygrał pas mistrzowski Cruiserweight oraz pojawi się na gali TLC, nadal nie ma wstępu do głównej szatni zawodników. Nie wiadomo jednak, czy federacja nadal chce go ukarać za zachowanie.

WWE Champion w ojczyźnie:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy