Bray Wyatt kontra Randy Orton na WrestleManii 33?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Bardzo możliwe jest rozbicie obecnego składu The Wyatt Familly w nadchodzących tygodniach jako kontynuacja rywalizacji Braya Wyatta z Randym Ortonem. Wiele wskazuje, że finał tego storyline'u będzie miał miejsce na WrestleManii 33. To byłoby kolejne duże nazwisko, z którym Wyatt "współpracowałby" na największej gali roku. Dla przypomnienia, w poprzednich latach odbył walki z Johnem Ceną i The Undertakerem, a w tym roku był częścią segmentu The Rocka.

Wciąż dużym echem odbija się sytuacja pomiędzy The Mizem a Renee Young z ostatniego SmackDown. Okazuje się, że prawdopodobnie Intercontinental Champion miał poruszyć samą kwestię związku pomiędzy Young a Deanem Ambrosem. Miz stwierdzeniem, że Renee sypia z Deanem, według wielu źródeł mógł wyjść poza pierwotny skrypt.

CM Punk w ramach świątecznego prezentu podarował Cliffowi Comptonowi... autentyczną replikę pasa WWE Championship:
Jak już mówimy o CM Punku, Ryback w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że bardzo chciałby poprawić z nim relacje. Powiedział, że stara się zrozumieć, co motywowało zaczepki ze strony Brooksa i stwierdził, że jeżeli czymś go bezpośrednio uraził w przeszłości, to jest gotów za to przeprosić.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy