Bray Wyatt kontra Randy Orton na WrestleManii 33?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 338

Bardzo możliwe jest rozbicie obecnego składu The Wyatt Familly w nadchodzących tygodniach jako kontynuacja rywalizacji Braya Wyatta z Randym Ortonem. Wiele wskazuje, że finał tego storyline'u będzie miał miejsce na WrestleManii 33. To byłoby kolejne duże nazwisko, z którym Wyatt "współpracowałby" na największej gali roku. Dla przypomnienia, w poprzednich latach odbył walki z Johnem Ceną i The Undertakerem, a w tym roku był częścią segmentu The Rocka.

Wciąż dużym echem odbija się sytuacja pomiędzy The Mizem a Renee Young z ostatniego SmackDown. Okazuje się, że prawdopodobnie Intercontinental Champion miał poruszyć samą kwestię związku pomiędzy Young a Deanem Ambrosem. Miz stwierdzeniem, że Renee sypia z Deanem, według wielu źródeł mógł wyjść poza pierwotny skrypt.

CM Punk w ramach świątecznego prezentu podarował Cliffowi Comptonowi... autentyczną replikę pasa WWE Championship:
Jak już mówimy o CM Punku, Ryback w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że bardzo chciałby poprawić z nim relacje. Powiedział, że stara się zrozumieć, co motywowało zaczepki ze strony Brooksa i stwierdził, że jeżeli czymś go bezpośrednio uraził w przeszłości, to jest gotów za to przeprosić.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy