Bardzo złe wiadomości dla Jasona Jordana, Nowi mistrzowie drużynowi?

Arkao
Newsów: 1141

W ostatnich dniach krążyły plotki o tym, że Sunil oraz Samir Singh zostali w ostatnim czasie kontuzjowani i dlatego oficjele planują wycofać ich z telewizji. Wrestling Observer Newsletter zdementował jednak te informacje. Podobno Hindusi czują się bardzo dobrze, a wszystkie decyzje podjęte w ostatnim czasie były konsekwencją zaplanowanego storyline'u.

Bardzo prawdopodobne, że push dla Jasona Jordana został już definitywnie zakończony i syn Kurta Angle'a pozostanie już na stałe w głębokim midcardzie. Na ostatnich live eventach brandu Raw rywalizuje on z Eliasem Samsonem, ale przegrywa. Kilka godzin temu rzucił wyzwanie Romanowi Reignsowi na walkę o pas Interkontynentalny, ale na Raw Samoańczyk prawdopodobnie spotka się z kimś innym.

Wiele wskazuje na to, że na dzisiejszym Raw dojdzie do zmiany posiadaczy tytułów drużynowych. Grupa The Shield w składzie Dean Ambrose oraz Seth Rollins może pokonać Cesaro i Sheamusa, zabierając im złota. Możliwe, że federacja chce, by wszyscy członkowie Shield posiadali pasy mistrzowskie do gali Royal Rumble. Przypomnijmy, że Roman Reigns jest obecnie mistrzem IC.

Dziś odbędzie się kolejny Fatal 4 Way Match:


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Zakończenie pushu dla Jordana... może i to lepiej, Jordan nie był jakimś strasznie ciekawym zawodnikiem, często bardzo zanudzał, choć moim zdaniem nie ma najgorszych umiejętności ringowych. Czekam na ponowne połączenie go z Chadem Gable, bo obaj panowie najlepiej prezentują się w tag teamach.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 04-12-2017

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy