Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018?

Opcja w ankiecieWynik
Braun Strowman28
Finn Balor19
The Miz21
Rusev22
Bobby Roode7
Kevin Owens4
Big E/Kingston/Woods15
Samoa Joe26

Bardzo interesująco zapowiada się rywalizacja w tegorocznej walce o walizkę Money In The Bank. Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Zwycięzca kontrakt będzie mógł wykorzystać na pas Universal oraz WWE. W dalszym ciągu nie wiemy, który z członek New Day weźmie udział w walce. Kto według was wygrał Money In The Bank? Czy zwycięzca udanie wykorzysta walizkę?

Komentarze (5)

Skomentuj sondę!

: : (opcjonalnie) :

Big E. Czekam od 2013

napisane przez Arkao w dniu : 03-06-2018

Mój głos idzie na Ruseva. Podobno miał on wygrać walizkę rok czy dwa lata temu, wtedy jednak kontuzja temu przeszkodziła. Jest na fali, publika chantuje niemal jak pojebana RusevDay, gadżety jego są chętnie kupowane,w ringu jest spoko, na mikrofonie też, więcej nie potrzeba.
Drugim faworytem dla mnie jest Big E,widać że cisną ostatnio ostro na TND, czyli coś będą znaczyć podczas walki o walizkę.

napisane przez VillainLee w dniu : 03-06-2018

Ciężki w sumie wybór, każdy z kandydatów z niebieskiego brandu (czerwony odrzucam) byłby ciekawym wyborem. Miz, dla którego walizka mogłaby być dobrym punktem wyjściowym do zwieńczonego meczem na WM-ce feudu z Bryanem - biliby się o złoto. Big E, który mając walizkę/złoto mógłby wreszcie zakończyć agonię boleśnie nieśmiesznego New Day. Rusev, który jest over-as-shit i którego należałoby wreszcie wykorzystać. No i Joe, który jest po prostu Joe, pod każdym względem jeden z najlepszych zawodników w całym WWE, walizka pozwoliłaby mu wreszcie trafić na szczyt, gdzie jego miejsce... metodą eliminacji wybieram...

hm...

hm...

dobra, niech będzie Big E. Bo Ruseva wszyscy i mają w nosie, a Miz i Joe zawsze mogą sobie wywalczyć należny im push w inny sposób. Także ten.

napisane przez Kcramsib w dniu : 03-06-2018

Zaryzykuje głos na Samoa Joe. To takie bardziej małe marzenie (pewno ściętej głowy :roll: ). Świetnie odgrywa swoją postać, lecz WWE wciąż trzyma go w miejscu. Fajnie, by było gdyby nareszcie zgarnął coś cennego.

Braun Strowman jest tam żeby zrobić fajny rozpierdziel. Walizka wydaje mi się, jednak mu niepotrzebna.

Finn Bálor to również solidny kandydat. Ostatnio rzucił się na Brauna, więc pewno ma zaplanowany jakiś program. Wciąż, jednak kręci się gdzieś tam w pobliżu ME, zatem może pójdą mu na rękę.

The Miz także prawdopodobną opcja. Już raz miał walizkę i na pewno wiedzieliby jak z nim postępować jako posiadaczem kontraktu. Może nawet Miz, by znowu posmakował Main Eventu?

Rusev - nie miałbym absolutnie nic przeciwko. Lubię typka jak chyba większość. Ludzie go kupują tylko uparty Vince jest... Uparty. :twisted: Cieszyłbym się.

Bobby Roode - nie czuję kompletnie żeby miał jakiekolwiek szanse. Ale być może o to chodzi żeby nas zaskoczyć.

Kevin Owens - Nigdy nie wygrał MiTB, więc czemu nie teraz? Z walizką jestem pewien także, by się sprawdził.

Członek The New Day - chyba jedyna opcja, której bym zbytnio nie chciał. Wiem, że niektórzy mają już dosyć tej stajni i wygrana przez jednego z nich mogłaby doprowadzić do ewentualnego rozpadu, lecz po prostu nie widzę nikogo z nich z tą walizką.

napisane przez Pavlos w dniu : 04-06-2018

O ile żeński MitB jest raczej przewidywalny - IMO na 100000000% wygra Natalya, pod którą wszystko storyline'owo robią to z męskim jest bardzo trudno. Skoro wygra panna z RAW to załóżmy, że męski powinien wygrać ktoś z SD. Analizując :

- Strowman - nie potrzebna mu walizka, to byłaby tylko strata. Poza tym jest RAW. Wiem, że takie głupoty już nie raz w WWE były, ale to byłby szczyt. Wszystko jest przeciw niemu.

- Balor - kolejna głupota - dalej nie dostał rewanżu za swoją stratę Universala, stracił formę demona i jest nudny w chuj. Jest z RAW, więc kolejny agrument przeciw. Choć w sumie chyba nie mieliśmy feudu Balor - Reigns, a to by nas zapewne czekało.

- Miz - z jednej strony bym chciał żeby wygrał, bo mu się należy i w końcu wyszedłby z upper midcardu, z drugiej strony już kiedyś wygrał, a mnie wkurwia powielanie wyników. Mogą go pushnąć naturalnie, bez nesesera na kogoś ważniejszego.

- Rusev - z początku nie byłem fanem Maćka czy tam Mirka, ale jednak gość jest ok i bardzo niedoceniany. Niestety spadł w otchłań midcardu mimo swojej charyzmy, wyglądu oraz niezłemu skillowi mimo gabarytów. Gość się sprzedaje i chciałbym żeby wygrał - choćby ze względu na fajne story underdoga. I kogoś świeżego z głównym pasem - bo nie oszukujmy się, tym razem ten kto zdobędzie waliche to raczej ugra pas.

- Roooooo - szczerze jak narazie nie pokazał nic ciekawego, typowy średniak. Prócz wyglądu i charyzmy nie wyróżnia się, bardziej zasługuje na pas midcardowy, bo by się nieźle z nim prezentował niźli na główny. Upper midcard bardziej mu pasuje niż main eventy. Przesiaduje na RAW, więc jeszcze mniejsze szanse.

- Owens - Owens, Owens... zawsze dobry zawodnik, ale lekko spuścił z tonu. Widzę to jak randomowo mogą mu dać walizkę tak samo jak bylo z pasem universal, ale jakoś nie czuje tego. Zamiast sprowadzić Zayna do swojego poziomu wypromowania to Sami go ściągnął w dół do swojego. Eh. Małe szanse. Obecność na RAW też nie pomaga.

- Członek New Day - zapewne postawią na Big E - w sumie to byłby dobry podkład pod finalny rozpad tej uciążliwej już stajni. Jeśli miałoby do tego dojść to jestem jak najbardziej za, bo ND już mało co ugra, bo jako team osiągneli wszystko co mogli, a ponadto podciągneli się na micu przez co solowo będą czuć się w promach swobodniej. Same plusy.

- Samoa Joe - po tylu niespełnionych obietnicach (dojebie Lesnarowi! Dojebie Romanowi! blablabla) mógłby w końcu coś osiągnąć. Co jeśli te porażki zwiastowały zwycięstwo walizki? Bardzo możliwe, ponadto przenosiny na SD. Dodatkowo zwiastun rywalizacji z AJ'em - to może być to.


Sercem jestem za Rusevem, musk podpowiada Joe. Jestem rozdarty. Jednak i tutaj i w typerze postawię na moje widzimisię - Bułgar.

napisane przez CzaQ w dniu : 10-06-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy