WWE 2k23 Even Stronger

Zapowiedź ROH Best In The World

Maxi4
Newsów: 784

Dzisiaj w Baltimore odbędzie się ROH Best In The World PPV. Galę będzie można obejrzeć w standardowym systemie PPV, online oraz dzięki specjalnemu pakietowi w usłudze Honor Club. W main evencie Dalton Castle będzie bronił pasa ROH World. Jego przeciwnikami będą członkowie Bullet Club: Marty Scurll oraz Cody.

Marty na kwietniowej gali Masters of the Craft wygrał pojedynek Defy or Deny, w którym udział brał również Castle, i otrzymał za to title shota. W przypadku przegranej Scurll nie mógłby walczyć o pas ROH World, dopóki Dalton byłby mistrzem. Cody na gali Bound By Honor wygrał Eight Man Elimination Tag Team match i jako ostatniego spinował Daltona.W main evencie live eventu w Dallas odbył się 6 Way Proving Ground Match, którego stawką był natychmiastowy title shot na pas ROH TV. W pojedynku uczestniczył również mistrz Silas Young. Punishment Martinez spinował Cheeseburgera i od razu odbył się pojedynek o pas ROH TV, w którym Martinez pokonał Younga i został nowym mistrzem ROH TV. Nowym pretendentem został Adam Page i zmierzy się o pas ROH TV z Punishment Martinezem w Baltimore Street Fight.Obecni mistrzowie IWGP Heavyweight Tag Team The Young Bucks będą mieli okazję po raz kolejny zdobyć pasy ROH Tag Team, które obecnie posiadają The Briscoes.

Członkowie stajni Los Ingobernables de Japon w składzie BUSHI, EVIL oraz SANADA będą mieli okazję zdobyć pasy ROH World Six-Man Tag Team należące do stajni The Kingdom. Były mistrz IGWP KUSHIDA stanie w ringu z Jayem Lethalem.

Austin Aries miał okazję zdobyć pas ROH TV, którego jeszcze nie posiada. Przegrał pojedynek z Youngiem, a Kenny King był jednym z tych, którzy przeszkodzili mu w wygranej. Na BITW Aries i King będą walczyć ze sobą.

Bully Ray zmierzy się z Flipem Gordonem. W kobiecej walce 8-Women będzie można zobaczyć mistrzynię Women Of Honor Sumie Sakai oraz przedstawicielki Stardom.

Zapowiedź PPV w najnowszym odcinku ROHCast #131:

Link do filmu


Karta ROH Best In The World 29.06.18

ROH World Title
Dalton Castle vs Cody vs "The Villain" Marty Scurll

ROH World Tag Team Title
The Briscoes vs IWGP Heavyweight Tag Team Champions The Young Bucks

ROH World TV Title Baltimore Street Fight
Punishment Martinez vs "The Hangman" Adam Page

ROH World Six-Man Tag Team Titles
The Kingdom (Matt Taven, Vinny Marseglia, & TK O'Ryan) vs Los Ingobernables de Japon (BUSHI, EVIL, & SANADA)

Jay Lethal vs KUSHIDA

Austin Aries vs Kenny King

Eight-Woman Tag
Women Of Honor Champion Sumie Sakai, Jenny Rose, Mayu Iwatani, & Tenille Dashwood vs Kelly Klein & Oedo Tai (Hana Kimura, Hazuki, & Kagetsu)

Bully Ray vs Flip Gordon

Proma przed galą ROH Best In The World:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy