Zapowiedź Raw

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dzisiejsze Raw odbędzie się w Phoenix w Arizonie. Na chwilę obecną znane są dwie walki, które odbędą się na gali. Mickie James, Sasha Banks i Bayley zmierzą się z Alexą Bliss, Mandy Rose i Sonyą Deville. Odbędzie się także Gauntlet Match z udziałem uczestników Elimination Chamber Matchu. Co dokładnie może się wydarzyć?

Siedem gwiazd, które wezmą udział w Elimination Chamber Matchu, powalczy o wygraną w Gauntlet Matchu

Po raz pierwszy w historii do Komory Eliminacji wejdzie aż siedem gwiazd. Na ostatniej prostej każda z nich chce udowodnić, że to ona ma największe szanse na zmierzenie się z Brockiem Lesnarem. W szranki staną Braun Strowman, Roman Reigns, Finn Balor, Seth Rollins, The Miz, John Cena i Elias. Jak poradzą sobie z presją i który z nich pokaże, że stanowi największe zagrożenie?

Co Asuka odpowie Nii Jax?

Nia Jax przed tygodniem zaatakowała Sashę Banks i Bayley, próbując udowodnić, że jest gotowa na Asukę. The Empress of Tomorrow zabierze dzisiaj głos. Co będzie miała do powiedzenia swojej rywalce?

Co tym razem zniszczy Braun Strowman?

Tydzień temu Strowman przerwał występ Eliasa i postanowił sam zaprezentować swój muzyczny talent. To było jednak tylko preludium do symfonii zniszczenia. Braun zakończył ją, rozbijając kontrabas na Eliasie. Czy to jednak oznacza, że ich rywalizacja się zakończyła? A może Strowman postanowi zademonstrować swoją siłę na innym rywalu z Komory Eliminacji?

Uczestniczki Elimination Chamber Matchu kobiet stoczą sześcioosobową walkę tag teamową

Pierwszy kobiecy EC Match już za kilka dni. Jego uczestniczki mają szansę pokazać się z jak najlepszej strony w walce tag teamowej. Sasha Banks, Bayley i Mickie James zmierzą się z Alexą Bliss, Mandy Rose i Sonyą Deville. Która drużyna będzie górą?

Czy Dash i Dawson zbliżają się do zdobycia tytułów tag teamowych?

The Revival pokonali tydzień temu Gallowsa i Andersona. Jednak chociaż określają siebie mianem „Top Guys", to nadal nie zdobyli tytułów tag teamowych. Czy nadeszła chwila, kiedy Sheamus i Cesaro powinni zacząć na nich uważać?


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy