Wyniki: TNA Impact 27.05.05 (ostatni na FSN)

Przemysław Naruszewicz (Przemk0)
Newsów: 485

TNA Impact 27.05.05 (ostatni na FSN)

1] AMW vs. The 3LK

- Po pojedynku Killings mowi ze dal Jamesowi tydzien zeby mu powiedzial co sie dzieje i nic. Następnie na sale wchodzi Outlaw chcąc uderzyc Rona, jednak James go odpycha i sam dostaje. Nastepnie wpada Konnan i w calym tym zamieszaniu Klllings uderza Jamesa przypadkowo butem nie wiedzac ze ten uratowal go wczesniej. Nastepuje male spiecie w 3LK i James zostaje sam na ringu.

- Terry Taylor prowadzi wywiad z AMW.

2] Zach Gowen vs. Romeo

- Terry Taylor prowadzi wywiad z Chris'em Sabin'em.. po pewnym czasie pojawia sie Trinity ktora zawiera układ z Sabinem.

- Przed pojedynkiem pojawia się D'Amore który będzie współkomentować pojedynek.

3] Bruno Sassi (z Big Tilly) vs. Lance Hoyt

- Po pojedynku Tilly atakuje Hoyt'a, jednak Lance daje sobie rade. D'Amore wstaje i mówi że na Slammiversary będzie inaczej gdy zmierzy się z Roode'm. Trener Kanady odwraca uwagę Lance'a i z tyłu pojawia się Roode który atakuje swojego przyszłego przeciwnika. Uderzenie kijem hokejowym powala Lance'a.

- Materiał Video w którym pokazane jest jak Raven opuscza hale Impactu w zeszłym tygodniu i przy okazji atakuje kamerzyste. Raven jest zawieszony za atak na Larrego Zbyszko, ale sam mówi że będzie siał teraz terror w TNA.. że chce pojedynku z Style'sem itd.

- Terry Taylor prowadzi wywiad z Naturals.

4] The Naturals vs. David Young i Lex Lovett

- Po pojedynku na ring wpada Team Canada (Eric Young i Petey Williams) i atakuje Naturalsów (pomaga ich A1 Ralphz). Williams wykonuje Canadian Destroyer na Chase Stevens'ie.

- Jeff Jarrett w wywiadzie prowadzonym przez Terry Taylor'a stwierdza że w pojedynku "King of the Mountain" razem z Brownem będą utrzymywać przewagę liczebną i wojna dopieros się zaczyna.

5] Jeff Jarrett and Monty Brown vs. AJ Styles and Sean Waltman

- W main event'cie JJ uderza przypadkowo Brown'a co prowadzi do ich porażki. Po pojedynku X-Pac i Styles świętują, a Jarrett patrzy zszokowany na Monty'ego.

dodane przez Przemysław Naruszewicz (Przemk0) w dniu: 30-05-2005 21:54:33

Komentarze

Komentarze z forum ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy