Wydarzenia ze SmackDown, Jeff Hardy, Triple H

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 157

Na SmackDown doszło do debiutu The Forgotten Sons. W ich pierwszym starciu w głównym rosterze w składzie Steve Cutler i Wesley Blake pokonali Lucha House Party. Po walce do świętowania przyłączył się oczywiście również trzeci członek ekipy - Jaxson Ryker.

W main evencie Braun Strowman pokonał Shinsuke Nakamurę, a po całym starciu na titantronie pojawił się Bray Wyatt w klasycznej scenerii Firefly Fun House, twierdząc, że Strowman ma coś, co on chce odzyskać. Chodziło oczywiście o tytuł Universal, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się feudu obu panów o tenże pas.

Za tydzień dojdzie do kilku bardzo ciekawych starć. Daniel Bryan podejmie Cesaro, a stawką będzie miejsce w Money in the Bank Ladder Matchu, podobnie jak w przypadku walki Naomi z Daną Brooke. Sasha Banks natomiast zmierzy się z Taminą. Jeśli zwycięży ta druga, zostanie pretendentką do walki o pas kobiet SmackDown. The Miz z kolei zmierzy się z Jeyem Uso oraz Big E, a na szali znajdą się tytuły tag-teamowe.

Vince McMahon podobno bardzo chce powstrzymać Jeffa Hardy'ego przed odejściem do AEW. Zawodnik w najbliższym czasie może otrzymać spory push, a także liczyć na podwyżkę. Ponadto McMahon jest pod wrażeniem postępów, jakie Jeff zrobił w walce ze swoimi słabościami do używek. Przypomnijmy, że obecny kontrakt Hardy'ego z WWE wygasa w przyszłym roku.

Na SmackDown 24 kwietnia odbędzie się uroczystość uhonorowania 25 lat Triple H'a w WWE. Na razie nie wiemy, jak cała gala będzie przebiegać, ale zapewne można spodziewać się obecności kilku ważnych zawodników czy działaczy z przeszłości.

Triple HJeff Hardy

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 11-04-2020 16:31:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy