WWE Survivor Series: WarGames 2023 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1906

Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z gali WWE Survivor Series: WarGames 2023. Show odbyło się w nocy z soboty na niedzielę w Chicago.

Od razu na otwarcie show dostaliśmy kobiecy WarGames Match. Bianca Belair, Charlotte Flair, Shotzi i Becky Lynch pokonały Damage CTRL. Pojedynek stał na naprawdę dobrym poziomie i każda z Pań coś od siebie dołożyła. Ciekawe momenty to chociażby skok IYO SKY ze szczytu klatki w koszu na śmieci czy Moonsault w wykonaniu Charlotte Flair. Warto odnotować jeszcze, że w trakcie pojedynku doszło do pogodzenia się Becky i Charlotte, które w ostatnich latach miały mieć także osobisty (prawdziwy) konflikt.

Link do filmu


Link do filmu


Dość niespodziewanie w trakcie... spotu reklamowego powrócił na wizję R-Truth, który ostatnio miał kontuzję.

Link do filmu


W dość szybkim i intensywnym pojedynku Santos Escobar pokonał Dragona Lee.

Link do filmu


Gunther obronił Intercontinental Championship i pokonał The Miza. Choć na pewno mistrz nie spodziewał się aż takiego wyzwania, a sam Miz próbował różnych znanych sobie sztuczek.

Link do filmu


Z kolei Rhea Ripley zachowała mistrzostwo kobiet w starciu z Zoey Stark.

Link do filmu


I wreszcie przechodzimy do samej walki wieczoru, czyli męskiego WarGames Matchu. WWE od początku show dość długo trzymało w niepewności w kontekście Randy'ego Ortona, który "miał nie pojawić się na arenie". "Viper" nie wyszedł nawet z teamem przed samą walką. Wreszcie pojawił się w decydujących momentach i mocno przyczynił się do wygranej face'ów nad The Judgment Day.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


I choć cała gala stała na dobrym poziomie, to jednak uwagę po niej skupił... powrót CM Punka! Fani w Chicago wreszcie się doczekali, Punk wyszedł dosłownie na moment na arenę po main evencie. WWE szybko potwierdziło jego powrót. Powrót do organizacji po dziewięciu latach.

Link do filmu


Skrót WarGames 2023:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy