WWE Draft 2023 - Status nieobecnych i dotychczasowe podsumowanie

Giero
Newsów: 1906

Wiele osób zauważyło, że WWE nie uwzględniło części aktywnych zawodników w tegorocznym Drafcie. "Fightful Select" w miniony weekend poinformował o statusie tych gwiazd.

W przypadku Braya Wyatta - nadal nie wrócił do zdrowia po nawrocie problemów psychicznych i lękowych. Wykluczyły go z akcji jeszcze w trakcie Road to WrestleManii, przez co ostatecznie nie pojawił się na samej WrestleManii 39. Zainteresowany chce wrócić do rywalizacji od razu, gdy będzie w lepszej kondycji. Warto pamiętać, że w przeszłości miał już podobne problemy. Gdy Wyatt wróci do telewizji, to prawdopodobnie to samo stanie się także z Uncle Howdym, bo ich storyline'y są obecnie uzależnione od siebie.

Big E, Randy Orton, R-Truth i Robert Roode są kontuzjowani i póki co organizacja wstrzymała się z uwzględnieniem ich w Drafcie. Z kolei Alexa Bliss ma problemy z nowotworem skóry.

Natomiast Logan Paul prawdopodobnie nadal będzie pojawiał się w WWE okazjonalnie, tak jak do tej pory. Najwidoczniej oficjele stwierdzili, że nie ma sensu, by przydzielać go do konkretnego brandu.

WWE w jednym materiale zebrało picki ogłoszone podczas pierwszej nocy Draftu, na SmackDown:

Link do filmu


Z kolei w sobotę ogłoszono dodatkowe wybory:

Link do filmu


Dla przypomnienia: dzisiejszej nocy kontynuacja Draftu na Raw.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy