WrestleMania 37 - Noc 1: Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1141

Newsy zawierają otwarte spoilery z pierwszej nocy WrestleManii 37. Czytasz na własną odpowiedzialność.

WrestleMania zaczęła się ze sporym opóźnieniem. O ile planowo przeprowadzono otwarcie gali, to na pierwszą walkę musieliśmy czekać około 30-40 minut. Wszystko to przez problemy z pogodą, a konkretniej ze sporą burzą.

Gdy już przeszliśmy do akcji ringowej, to w walce otwierającej show zobaczyliśmy WWE Title Match. Bobby Lashley obronił pas mistrzowski w starciu z Drew McIntyre'em. Drew wymierzył trzykrotnie Future Shock DDT w trakcie pojedynku, ale to Lashley wykorzystał pomoc MVP i zapiął The Hurt Lock. McIntyre walczył z dźwignią, jednak w końcu odpłynął i sędzia zakończył walkę.

Poznaliśmy nowe pretendentki do WWE Women's Tag Team Championship. Natalya i Tamina wyszły zwycięsko z tag team turmoil. Tym samym drugiej nocy zawalczą z Nią Jax i Shayną Baszler.

Na dobrym poziomie stała walka Cesaro z Sethem Rollinsem. Cesaro wygrał w pierwszym swoim solowym starciu na WrestleManii.
Mamy nowych WWE Raw Tag Team Championów. AJ Styles i Omos przejęli pasy mistrzowskie od Kofiego Kingstona i Xaviera Woodsa. Przerwali ich panowanie trwające 26 dni.Braun Strowman pokonał Shane'a McMahona w Steel Cage Matchu.Bad Bunny zaliczył całkiem udany debiut ringowy. Nie dość, że wraz z Damianem Priestem pokonali The Miza i Johna Morrisona, to wokalista dobrze pokazał się w ringu.
W walce wieczoru Bianca Belair pokonała Sashę Banks i została nową mistrzynią SmackDown. To jej pierwszy pas mistrzowski w WWE. Sasha zakończyła reign trwający od października.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy