WrestleMania 36 prawdopodobnie zostanie przeniesiona na lato!

Arkao
Newsów: 1409

Rano pisaliśmy o tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo odwołania WrestleManii 36. Pojawiły się jednak nowe informacje, że WWE zdecyduje się na mniej drastyczne kroki. Na ten moment najbardziej realna opcja jest taka, że event odbędzie się w czerwcu-lipcu, jeżeli stan epidemii koronawirusa na to pozwoli. Jeżeli tak nie będzie, to WrestleMania będzie miała miejsce jeszcze później.

Po tym, jak swoje rozgrywki zawiesiło NBA, coraz więcej lig sportowych w Stanach Zjednoczonych robi dokładnie to samo. Przez miesiąc na boiska nie wyjdą piłkarze Major League Soccer. Dosłownie kilkanaście minut temu o wstrzymaniu rywalizacji poinformowała też hokejowa liga NHL.

dodane przez Arkao w dniu: 12-03-2020 18:59:00

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z tego miejsca bardzo gorąco chciałem pozdrowić wszystkich chińczyków, którzy wpierdalają nietoperze. Bez was byłoby to niemożliwe <klask> <klask>

napisane przez CzaQ w dniu : 12-03-2020

Pozostaje czekać aż przeniosą ten trwający 7-8h pierdolnik na lato. Na dniach dablju ogłosi że Zjebany Roman ma koronkę. Zaszyją go gdzieś żeby zrobił bajceps, może Dwayne go ściągnie gdzieś na plan żeby uaktualnić mu profil na IMDB, a na lato Rom Srom powróci zmierzyć się z Potężnym Oldbergiem. Hamburgerożercy będą wiwatorać ku uciesze starego, sflaczałego zgreda.

napisane przez marcel w dniu : 14-03-2020

Już to widzę! Roman zesquashuje (g)Oldberga, a publika kolejny raz zacznie buczeć, bo znowu wpychany jest do gardła niczym kutas Jordiego El Ninio. W ramach storylajnu W powie, że Roman ma koronawirusa. Publika nagle czuje się paskudnie za to, że go buczała, a Romualdo wraca po kilku miesiącach zdrowy i wszyscy go znowu lubią.
Potem repeat.

napisane przez CzaQ w dniu : 14-03-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy