Vince McMahon z wezwaniem do sądu, Ripley poza rozpiską SummerSlam, WWE Full Matches

Giero
Newsów: 1906

Za Vince'em McMahonem nadal ciągną się echa niedawnej afery seksualnej. Dla przypomnienia - McMahon miał najpierw dopuszczać się nadużyć wobec pracowniczek WWE, a potem tuszować to, przelewając im odpowiednie kwoty.
Okazuje się, iż Vince miał w ubiegłym miesiącu otrzymać wezwanie sądowe. Co więcej - otrzymał nakaz rewizji jego domu. Choć nie usłyszał zarzutów, to śledztwo trwa i można spodziewać się kolejnych akcentów. Sam McMahon obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, dochodząc do siebie po lipcowej operacji kręgosłupa.

Wiele osób zauważyło, że obecnie w karcie SummerSlam brakuje walki z udziałem Rhei Ripley na kilka dni przed galą,choć mistrzyni kobiet od kilku tygodni rywalizuje z Raquel Rodriguez. Raquel jednak storyline'owo doznała kontuzji. "Wrestling Observer Radio" sugeruje, iż do pojedynku tych pań dojdzie w późniejszym czasie.
Na SummerSlam na ten moment już zapowiedziano osiem pojedynków, a wciąż nie dodano oficjalnie jeszcze choćby rewanżu Becky Lynch z Trish Stratus. Zatem decyzja o braku zestawienia Ripley z Rodriguez wynika po prostu z ograniczeń czasowych. Nie jest wykluczone, iż walka w ostatniej chwili znajdzie się w rozpisce, ale na ten moment to raczej wątpliwe.

FULL MATCH; Finn Bálor vs. Baron Corbin: SummerSlam 2018

Link do filmu


FULL MATCH; Randy Orton vs. Sheamus: SummerSlam 2015

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy