Undertaker trenerem? Przerwa Rollinsa, Big Show vs Shaq? Survivor Series

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 245

Wygląda na to, że Undertaker zaczyna powoli odnajdywać się zawodowo poza ringiem. W serialu "Undertaker: The Last Ride" widzieliśmy, że bardzo dobrze współpracuje mu się z adeptami w Performance Center i niewykluczone, że obierze właśnie ścieżkę trenerską, aby dzielić się swoim doświadczeniem z przyszłymi gwiazdami WWE. Sam "Deadman" przyznał, że rozmawiał na ten temat z Triple H'em, ale problem na razie stanowią podróże - Taker mieszka w Teksasie, a Performance Center znajduje się na Florydzie.

Seth Rollins w najbliższym czasie najprawdopodobniej dostanie trochę wolnego z racji ciąży jego partnerki Becky Lynch. Para spodziewa się dziecka w grudniu i Rollins, który do tej pory praktycznie nie brał urlopu, jakiś czas odpocznie od wrestlingu i skupi się na rodzinie. Możliwe, że były mistrz WWE zostanie w jakiś sposób "wypisany" z telewizji już podczas Survivor Series, kiedy to będzie kapitanował męskiej drużynie SmackDown.

Od kilku lat powracają plotki, jakoby Big Show miał w końcu zmierzyć się z Shaquille'em O'Nealem na którejś z WrestleManii. Rywalizacja ta sięga właściwie roku 2009, a najbliżej tego starcia byliśmy siedem lat później, kiedy to Shaq wystąpił w Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 32. Sam Big Show podłapał wspomnienie tego wydarzenia na Twitterze i napisał, że jest gotowy na rozwinięcie tej historii.

Poza Savio Vegą, na uroczystym pożegnaniu Undertakera pojawią się również między innymi The Godfather oraz Kane.

Pozostając przy temacie Survivor Series - warto odnotować, iż według bukmacherów faworytami obu starć drużynowych są ekipy Raw.

WWE udostępniło na swoim kanale na YT jedną z najlepszych walk w historii federacji:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-11-2020 13:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy